...

Martyna Zygadło i Michał Siwiec najlepsi w III WTK kadetów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 23 Stycznia 2012

Martyna Zygadło

Wyświetleń: 2709

Komentarzy: 2

Tagi:
WTK
śląskie
kadeci
Śląsk
Martyna Zygadło
Michał Siwiec

Martyna Zygadło (JKTS Jastrzębie) i Michał Siwiec (LITS Anders Jedność Żywiec) wygrali III WTK kadetów w woj. śląskim.

klasyfikacja:

kadetki:
1 Zygadło Martyna 1997 JKTS Jastrzębie 60
2. Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 57
3. Ciesielska Agata 1997 Armada BTTS Silesia Miechowice Bytom 54
4. Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 52
5. Braś Julia 2000 KTS Mysłowice 50
6. Sala Magdalena 1998 KTS Mysłowice 48
7. Hetnał Sandra 1999 LITS Anders Jedność śywiec 46
8. Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 44
9-12.
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 40
Brudniok Claudia 1998 KTS Mysłowice 40
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śląskiej 40
Pietrzyk Ewa 1997 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 40
13-16.
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 33
Kopeć Justyna 1997 MKS Czechowice Dziedzice 33
Kielar Anna 2000 MKS Czechowice Dziedzice 33
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 33
17-24.
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Gąsior Jolanta 1999 Niestowarzyszona 24
Paszek Agata 2001 MKS Cieszko Cieszyn 24
Tomzik Kinga 1997 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 24
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 24
Tomecka Julia 2002 KTS Mysłowice 24
Topór Marzena 1997 MKS Czechowice Dziedzice 24
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 24
25-32.
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 13
Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 13
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 13
Krypczyk Zuzanna 1999 RKS Cukrownik Chybie 13
Winkler Iwona 1997 LKS Rój Żory 13
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 13
Gałęziowska Natalia 2000 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 13
Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 13
33-41.
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Matloch Kornelia 2000 LKS Cukrownik Chybie 8
Biernat Julia 1997 UKS Huragan Sosnowiec 8
Spendel Weronika 1999 MKS Sokół Orzesze 8
Kajsztura Julia 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Kajsztura Arlena 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Siwecka Dominika 1997 UKS Dwójka Sosnowiec 8
Dębowska Anna 1997 ULKS Pławniowice 8
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 8



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 60
2. Krawczyk Jędrzej 1997 KTS Lędziny 57
3. Pszonka Michał 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 54
4. Kuźnik Mariusz 1998 SKS Spartakus Gliwice 52
5. Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 50
6. Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 48
7. Krzemień Patryk 1999 Niestowarzyszony 46
8. Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 44
9-12.
Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 40
Spandel Szymon 1997 LKS Rój śory 40
Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 40
Grela Paweł 1998 KS Naprzód Borucin 40
13-16.
Fabiś Adrian 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 33
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 33
Lebiedziński Michał 1997 SKS Spartakus Gliwice 33
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 33
17-24.
Mrozik Dawid 1999 MKS Sokół Orzesze 24
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 24
Kania Marcin 1997 SKS Spartakus Gliwice 24
Gaweł Jakub 1997 KTS Lędziny 24
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Umlauf Bartosz 1998 KU AZS AJD Częstochowa 24
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 24
Stępień Kacper 1997 UKS Huragan Sosnowiec 24
25-32.
Waliczek Dawid 1997 KTS Lędziny 13
Suchoń Jakub 2001 KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 13
Papała Jakub 1999 KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 13
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Zandecki Jan 2001 Niestowarzyszony 13
Smolarczyk Wiktor 1999 AKS Mikołów 13
Piątek Paweł 1998 MKS Sokół Orzesze 13
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 13
33-48.
Grela Artur 2000 KS Naprzód Borucin 8
Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 8
Ptaszek Grzegorz 1999 Niestowarzyszony 8
Dziembała Dawid 1999 LKTS Victoria HaŜlach 8
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 8
Maćkowski Damian 1999 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 8
Ćwieląg Łukasz 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Jasiński Robert 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 8
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność śywiec 8
Brząkalik Rafał 2001 KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 8
Szuster Jan 2000 KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 8
Guja Dominik 1999 UKS Dwójka Sosnowiec 8
Kapuściński Przemysław 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 8
Konopka Marcin 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Burger Dawid 1999 LITS Anders Jedność śywiec 8
49-64.
Chmiel Daniel 1998 UKS Wolej Ruda Śl. 7
Cierpiał Michał 1998 KU AZS AJD Częstochowa 7
Ratyński Royel 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 7
Skórski Michał 1999 UKS Huragan Sosnowiec 7
Jarczyk Marek 1997 AKS Mikołów 7
śeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 7
Piotrowicz Daniel 1998 Niestowarzyszony 7
Bartel Jakub 1999 MKS Sokół Orzesze 7
Melerski Mateusz 1997 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 7
Wiesiołek Wojciech 1997 AKS Mikołów 7
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 7
Susek Michał 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Langosz Łukasz 2000 KTS MOSM Tychy 7
Wons Karol 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Wrzesień Szymon 1998 UKS Huragan Sosnowiec 7
Dąbek Konrad 1999 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7
65-80.
Janeczko Daniel 1998 AKS Mikołów 5
Nowak Filip 1998 AKS Mikołów 5
Wiecheć Adrian 2001 LKTS Victoria HaŜlach 5
Gancarczyk Krzysztof 1997 LITS Anders Jedność śywiec 5
Cichoń Tomasz 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Misiniec Łukasz 1998 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5
Zięba Aleksander 1998 MOSM Tychy 5
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
Frukacz Kacper 1999 MOSM Tychy 5
Brzęk Bartłomiej 1999 AKS Mikołów 5
Haładus Julian 2000 UKS Huragan Sosnowiec 5
Filak Marcin 1998 UKS Huragan Sosnowiec 5
Szczęsny Paweł 2000 MOSM Tychy 5
Moskal Karol 2000 AKS Mikołów 5
Nowak Jakub 2001 AKS Mikołów 5
Latos Piotr 1997 UKS Huragan Sosnowiec 5


Ilość komentarzy: 2

xyz napisał:
24 Stycznia 2012
IP: 82.160.15.*
brawo klakier!!!

gładzibrzuch napisał:
26 Stycznia 2012
IP: 83.22.247.*
brawo klakier
Niech wiedzą kto rządzi!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.