...

Sylwester polskich zawodników

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 31 Grudnia 2011

Sylwester

Wyświetleń: 3296

Komentarzy: 12

Tagi:
Sylwester
2012

W Chinach, na portugalskiej Maderze, na krajowych balach i w domowym zaciszu - tak planują spędzić Sylwestra i powitać 2012 rok zawodnicy i trenerzy klubów uczestniczących w rozgrywkach superligi tenisa stołowego.

- Wyjechałem z rodziną na kilka dni w góry do Rycerki Górnej w powiecie żywieckim. Bartosz Such udał się na Maderę, Li Bochao do najbliższych w Chinach, a Mateusz Gołębiowski do rodzinnego Chełmna koło Torunia - powiedział trener drużynowego mistrza Polski Olimpii-Unii Grudziądz Piotr Szafranek.

W superlidze występuje siedmiu chińskich pingpongistów. Większość z nich w okresie świąteczno-noworocznym opuściła Polskę. Do ojczyzny, oprócz Li Bochao, poleciał m.in. Lei Yi (ZKS Drzonków), natomiast Wang Chen (Armada Silesia Miechowice) udał się do duńskiego Aalborga, gdzie mieszka jego towarzyszka życia, a Xu Wenliang (Alfa Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski) ze swą dziewczyną pojechał na wycieczkę do Paryża.REKLAMA Czytaj dalej- Zhang Yang został w Ostródzie, bowiem przyjechała do niego żona z Chin. Mam nadzieję, że odżyje psychicznie, bowiem przez cztery miesiące mieszkał sam, i będzie zdobywał wiele cennych punktów w rundzie rewanżowej. Ja z rodziną przywitam Nowy Rok w domu, najpierw córka zachorowała, teraz problemy zdrowotne ma żona. A inni nasi zawodnicy, tj. bracia Karol i Bartosz Szarmachowie oraz Szymon Malicki prawdopodobnie wybiorą się do Sopotu - przyznał szkoleniowiec Condohotels Morliny Ostróda i reprezentacji Polski Tomasz Krzeszewski.

Oprócz wspomnianego Sucha, indywidualnego mistrza kraju, do Portugalii poleciał najlepszy gracz superligi (bilans gier 14-0) Lucjan Błaszczyk (ZKS Drzonków). Na Maderze spotkali się z dawnym reprezentantem Polski, Piotrem Skierskim, który od wielu lat tam mieszka i pracuje w zawodzie trenera tenisa stołowego.

- Większość obecnych i byłych zawodników Armady Silesii, m.in. Jarosław Tomicki, Grzegorz Iwaniuk, Jakub Kosowski i Karol Szotek, będzie się bawić w restauracji w Gliwicach, należącej do tenisisty z przeszłością w najwyższej lidze Piotra Jezika. Martin Pavlica zostaje u siebie w Hawirzowie, zaś ja idę na bal do "Myśliwskiej" w Bytomiu - stwierdził szkoleniowiec-menedżer klubu z Miechowic (dzielnica Bytomia) Michał Napierała.

- Oprócz Wenlianga i Czecha Radka Mrkvicki, który jest w Ostrawie, pozostali zawodnicy będą w kraju: Jacek Nowokuński w Gorzowie Wielkopolskim i Marcin Kusiński w Warszawie" - dodał menedżer Alfy Dariusz Wierzchowski.

W Rzeszowie grający trener Tomasz Lewandowski i Paweł Chmiel, wraz ze swoimi sympatiami, wybrali Sylwestra w klubie tanecznym, zaś Piotr Chmiel - też w stolicy Podkarpacia, ale na "domówce". Tradycyjnie w ostatnim dniu grudnia spotykamy się z działaczami klubu w hali i składamy życzenia noworoczne - wyjaśnił Lewandowski. /PAP/


Ilość komentarzy: 12

turniejowiec napisał:
31 Grudnia 2011
IP: 79.184.47.*
-Czy jak piszecie o Maderze to mam jedno takie pytanko do tych tenisistów czy to jest ta Madera w Grudziądzu ta słyna o której opowiadali jak byłem na turnieju w tym mieście

EMESER napisał:
31 Grudnia 2011
IP: 24.57.83.*
"Oprócz wspomnianego Sucha, indywidualnego mistrza kraju, do Portugalii poleciał najlepszy gracz superligi (bilans gier 14-0) Lucjan Błaszczyk (ZKS Drzonków)."

czytaj ze zrozumieniem.

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!

nn napisał:
31 Grudnia 2011
IP: 83.28.189.*
no to się bawią !

3miel napisał:
31 Grudnia 2011
IP: 178.56.59.*
pewnie tak...ale muszę Cię oświecić turniejowcu...jest bowiem trochę mniejsza i wielkościa ma się tak do tej portugalskiej...jak miska klozetowa do wodospadu Niagara
;-P

kolega napisał:
01 Stycznia 2012
IP: 82.145.217.*
Była wódka było wino i potrzymać za co było wszystkiego dobrego w nowym roku dla całej pingpongowej Polski życzy kolega

sss napisał:
02 Stycznia 2012
IP: 83.242.87.*
Panie Napierała Kososki nigdy nie był zawodnikem Silesi i oby niebył

do sss napisał:
02 Stycznia 2012
IP: 82.145.208.*
tego nie pisał p.Napierała tylko redaktor, a móglby być bo jest dobrym zawodnikiem jest ze śląska i pomógł by pozytywnie silesi. co do niego masz!

huhu napisał:
02 Stycznia 2012
IP: 89.69.149.*
Szymon Malicki napewno w kasynie.

wip napisał:
02 Stycznia 2012
IP: 195.242.129.*
po co Kosowski jak jest Iwaniuk

hokus pokus napisał:
02 Stycznia 2012
IP: 109.110.223.*
JEST PIĘKNIE !!!!!!!!!!!

xyz napisał:
03 Stycznia 2012
IP: 193.150.45.*
do sss: i tu się mylisz,Kuba przed przejściem do Baildonu Katowice grał właśnie w Silesii,ale to było na początku jego grania...

sss napisał:
03 Stycznia 2012
IP: 83.242.87.*
Do xyz Kuba zaczynał w Chorzowie krótko w Mysłowicach i Katowice i Gdańsk o Silesii nic niewiem

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.