...

Katarzyna Białowąs-Woś, Krzysztof Malcherek i Marek Kądziela wygrali memoriał Janusza Stachowskiego!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Grudnia 2011

Już po raz 28. w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie rozegrany został Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego będący jednocześnie memoriałem Janusza Stachowskiego.

Do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych przystąpiło blisko 70-ciu sympatyków celuloidowej piłeczki. Zwycięzcami okazali się: Marek Kądziela z Gliwic, Krzysztof Malcherek z Siemianowic Śląskich i Katarzyna Białowąs-Woś z Gliwic. W decydujących pojedynkach: w finale kobiet Białowąs-Woś pokonała Katarzynę Jakubik (Ruda Śl.) 3:0, w finale zawodników do lat 25 Malcherek wygrał z Dawidem Kotwicą (Chorzów) 3:0, a w ostatniej i najciekawszej konfrontacji - finale mężczyzn powyżej 25 lat, Kądziela okazał się lepszy od Łukasz Chwedyny (Kędzierzyn-Koźle) wygrywając 3:2. Kądziela prowadził już 2:0, ale pingpongista z Kędzierzyna wyrównał (czwartego seta wygrał 22:20), a w piątym miał piłkę meczową (10:9), ostatecznie jednak przegrał tego seta "na przewagi". Tradycyjnie wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali od organizatorów - Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie kalendarze na 2012 rok, a najlepsi nagrody rzeczowe. Warto podkreślić także, że „mały” jubileusz miał Pan Franciszek Herfet. 76-letni chorzowianin - najstarszy uczestnik świątecznych zawodów zagrał w naszym turnieju już po raz 20-ty.

Klasyfikacje:

Kategoria kobiet:
1. Katarzyna Białowąs-Woś (Gliwice)
2. Katarzyna Jakubik (Ruda Śląska)
3. Katarzyna Łukaszczyk (Rybnik)

Kategoria mężczyzn do 25 lat:
1. Krzysztof Malcherek (Siemianowice Śl.)

IP: 78.8.198.*
Brawo Krzysztof widac forma nadal niezla.Super ze to wlasnie Ty jestes na tym I miejscu.