...

Znamy zwycięzców 1. GP Zabrza

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 28 Listopada 2011

Dariusz Steuer, Antoni Biaduń, Katarzyna Białowąs, Mateusz Kalinowski, Daniel Brożek, Roman Wiża i Mariusz Baron wygrali pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Zabrza w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kategoria: powyżej 55 lat:
1. Biaduń Antoni            I  – 100
2. Budziński Marian    II – 95
3. Lechowski Tadeusz    III –90
4. Jędrzejowski Janusz    IV – 8



REKLAMA Czytaj dalej



Kategoria kobiet:
1. Białowąs Katarzyna    I –  100
2. Kwiek Marta            II – 95
3. Wójcik Agnieszka    III– 90

Kategoria: do 16 lat
:
1. Kalinowski Mateusz
2. Bobrowski Łukasz    II – 95
3. Kużnik Mariusz    III –90
4. Knejski Paweł            IV – 85
5. Radło Szymon            V –  80
6. Szot Łukasz            VI – 75
7. Krotowski Mateusz    VII –70
8. Kałdus Olaf            VIII 65
9. Miś Wojciech            IX – 60
10. Harabas Przemysław    X –  55
11. Mika Kamil            XI – 50
12. Gałucha Paweł    XII –50
13. Ziora Jakub            XIII 45
14. Wieczorek Wojciech    XIV –45
15. Kopiecki Daniel    XV – 45

Kategoria: 17/40 lat:
1. Brożek Daniel            I –  100
2. Jarosz Adam            II – 95
3. Baron Mariusz            III –90
4. Kozłowski Paweł    IV – 85
5. Wilczyński Michał    V –  80
6. Opozda Rafał            VI – 75
7. Staniczek Adam    VII –70
8. Papis Łukasz            VIII–65
9. Kupiec Daniel            IX – 60
10. Kowalski Kamil    X –  55
11. Żebro Krzysztof    XI – 50
12. Żebro Andrzej    XII – 50

Kategoria: 41/55 lat:
1. Wiża Roman            I –  100
2. Serwata Rafał            II – 95
3. Domeradzki Zdzisław    III –90
4. Gralok Joachim    IV – 85
5. Dec Zbigniew            V –  80
6. Dworski Damian    VI – 75
7. Ryczko Janusz            VII –70
8. Żerdziński Tadeusz    VIII–65
9. Radło Sławomir    IX – 60
10. Borowczak Mirosław    X –  55
11. Kaczmarek Ryszard    XI – 50
12. Staroń Julian    XII –50
13. Mazur Mirosław    XIII–45

Kategoria amator:
1. Baron Mariusz            I – 100
2. Serwata Rafał            II – 95
3. Radło Sławomir    III – 90
4. Wilczyński Michał    IV – 85
5. Staniczek Adam    V – 80
6. Dworski Damian    VI – 75
7. Domeraszki Zdzisław    VII – 70
8. Żerdziński Tadeusz    VIII – 65
9. Dec Zbigniew            IX – 60
10. Makselon Adam    X – 55
11. Borowczak Mirosław    XI – 50
12. Kupiec Daniel    XII – 50
13. Ryczko Janusz    XIII – 45
14. Pawlik Piotr            XIV – 45

Kategoria open:
1. Steuer Dariusz    I – 100
2. Chwedyna Łukasz    II – 95
3. Brożek Daniel            III – 90
4. Jarosz Adam            IV – 85
5. Papis Łukasz            V – 80
6. Klafczyński Robert    VI - 75
7. Wiża Roman            VII – 70
8. Kozłowski Paweł    VIII – 65
9. Lechowski Tadeusz    IX – 60
10. Radło Szymon            X – 55
11. Serwata Rafał    XI – 50
12. Opozda Rafał            XII – 50
13. Mazur Mirosław    XIII – 45
14. Szot Łukasz            XIV – 45
15. Harabas Przemysław    XV – 40
16. Żerdziński Tadeusz    XVI – 40
17. Kupiec Daniel    XVII – 35
18. Staniczek Adam    XVIII – 35
19. Bobrowski Łukasz    XIX – 30
20. Kopiecki Daniel    XX – 30


Ilość komentarzy: 2

straż napisał:
28 Listopada 2011
IP: 193.19.165.*
gratulacje Darek od strażaków z Rzeszowa

Dario napisał:
28 Listopada 2011
IP: 195.82.165.*
Dzięki Szkoda że się mijamy na CS bo mogło by być ciekawie

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.