...

Grzegorz Tomoń i Paulina Fic wygrali II WTK juniorów na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 24 Listopada 2011

Wyświetleń: 1586

Komentarzy: 6

Tagi:
WTK
juniorzy
Podkarpackie
Podkarpacie
Grzegorz Tomon
Paulina Fic

Grzegorz Tomoń (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) i Paulina Fic (MKS Skarbek Gogołów) wygrali II WTK juniorów w woj. podkarpackim.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja juniorek:
1. Paulina Fic (MKS Skarbek Gogołów)
2. Aneta Kręcidło (PUKS Arka Łętownia)
3. Aleksandra Stalica (PUKS Arka Łętownia)
4. Dominika Kułacz (PUKS Arka Łętownia)
5. Andżelika Maciąg (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
6. Anna Bińczycka (KKTS MOSiR Krosno)
7. Agnieszka Łukasik (MKS Skarbek Gogołów)
8. Aleksandra Fruga (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
9. Patrycja Jucha (KKTS MOSiR Krosno)
10. Dominika Drelich (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
11. Karolina Pietrońska (PUKS Arka Łętownia)
12. Paulina Prucnal (LKS Stobierna Krzywe)
13. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
14. Magdalena Węgrzyn (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
15. Edyta Stodolak (MKS Skarbek Gogołów)
16. Monika Antosiak (UMKS Dubiecko)
17. Alina Sztaba (PUKS Arka Łętownia)
18. Monika Lipa (UKS SP Korzeniów)
19. Agnieszka Zając (LKS Kańczuga)
20. Magdalena Wróbel (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
21. Weronika Leska (UKS SP Korzeniów)
22. Paulina Pietruś (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
23. Aleksandra Makara (LKS Strażak Bratkówka)
24. Kinga Kuliga (PKS Iskra Blizne)
25. Monika Zaremba (ZKS Nafta Jedlicze)
26. Anna Szura (LKS Jar Kielnarowa)
27. Magdalena Grzywacz (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
28. Olimpia Leniar (LKS Kańczuga)

Pełna klasyfikacja juniorów:
1. Grzegorz Tomoń (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
2. Hubert Żołyniak (PKS Kolping Jarosław)
3. Marcin Dobek (KSTS MOSiR Krosno)
4. Bartłomiej Rogala (UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa)
5. Rafał Niemiec (KSTS MOSiR Krosno)
6. Jerzy Baran (PUKS Arka Łętownia)
7. Michał Pojnar (KSTS MOSiR Krosno)
8. Konrad Klocek (GMKS Strzelec Frysztak)
9. Paweł Oziębło (PKS Kolping Jarosław)
10. Damian Kołek (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
11. Bartosz Kazalski (KSTS MOSiR Krosno)
12. Hubert Kopczyk (UKS TKKF Dukla)
13. Sebastian Furmankiewicz (UKS Iskra Iskrzynia)
14. Patryk Misiak (PUKS Arka Łętownia)
15. Maksymilian Mroczka (PKS Kolping Jarosław)
16. Arkadiusz Biestek (LKS Jar Kielnarowa)
17. Sebastian Ligęska (UKS Gryfek Dębica)
18. Damian Mazur (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
19. Norbert Wojtuń (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
20. Mikołaj Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
21. Rafał Stąpor (UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa)
22. Adrian Kowal (PKS Kolping Jarosław)
23. Szymon Kafel (KSTS MOSiR Krosno)
24. Krystian Frączek (UKS TKKF Dukla)
25. Bartłomiej Pawleniak (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
26. Krystian Czekański (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
27. Sebastian Wilk (LKS Strażak Bratkówka)
28. Paweł Kida (PUKS Arka Łętownia)
29. Kacper Kozimala (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
30. Adrian Szczurek (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
31. Kamil Wiśniowski (GMKS Strzelec Frysztak)
32. Rafał Bober (MKS TS Mielec)


Ilość komentarzy: 6

. napisał:
24 Listopada 2011
IP: 149.156.186.*
ile w finale przegral zolyniak?

J napisał:
24 Listopada 2011
IP: 83.24.59.*
W finale dziewcząt było 3:2, u chłopców chyba też 3:2

obserwator napisał:
24 Listopada 2011
IP: 94.42.117.*
żołyniak przegraŁ 3/2 a w dziewczynach 3/2 w 5 do 9 ;/

M.N. napisał:
24 Listopada 2011
IP: 93.154.185.*
A Piotrek Cyrnek dlaczego nie grał? Kontuzja jakaś?

p.o napisał:
25 Listopada 2011
IP: 83.3.90.*
nie zalapal sie chyba z podokregu...

J napisał:
25 Listopada 2011
IP: 83.28.94.*
Piotrek ma limit

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.