...

Natalia Bajor i Nestor Wasylkowski najlepsi w II WTK seniorów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 20 Listopada 2011

Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Nestor Wasylkowski (LKS Odra Głoska) wygrali II WTK seniorów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

kobiety:
1. BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW 90
2. MICHORCZYK NATALIA 08.03.94 MKSTS POLKOWICE 85
3-4.
MAZUR_M MAGDALENA 19.03.91 MKSTS POLKOWICE 79
JOŃCZYK ADA 13.11.95 KU AZS UE WROCŁAW 79
5-8.
MAZUR_E EWA 22.04.90 KU AZS UE WROCŁAW 71
CHRZĄSTOWSKA ALICJA 11.10.94 KU AZS UE WROCŁAW 71
CHRABĄSZCZ_Ma MARTA 13.06.97 KU AZS UE WROCŁAW 71
KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 KU AZS UE WROCŁAW 71
9-12.
WOŁK AGATA 09.03.95 LZS ORION BUKOWICE 62
MARCHEWSKA AGNIESZKA 14.04.95 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 62
BORKOWSKA ANJA 20.07.95 KU AZS UE WROCŁAW 62
RYDZ PAULINA 15.09.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 62
13-16.
KOTYL EWA 10.12.93 LZS ORION BUKOWICE 53
KASENBERG MAGDALENA 14.12.97 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 53
SZUL_A AGATA 03.04.95 LZS NYSA WOLBROMEK 53
BAŃKA MONIKA 28.08.93 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 53
17-24.
MATWISZYN_E EWELINA 15.12.97 MKSTS POLKOWICE 40
UCHNAST AGATA 24.07.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
MATWISZYN_N NATALIA 02.06.00 MKSTS POLKOWICE 40
WIERZBICKA_D DOMINIKA 24.12.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 40
ANCYPA MARCELINA 23.01.98 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
KWIATKOWSKA_U URSZULA 16.11.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 40
WIERZBICKA_A ANNA 01.09.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 40
BARCZYCKA_K KATARZYNA 04.09.93 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 40
25-32.
WILBURG AGATA 13.12.96 LZS ORION BUKOWICE 25
SZUL_P PATRYCJA 21.01.94 LZS NYSA WOLBROMEK 25
WOJTUŚ PAULINA 01.10.94 UKS TS SPARTA LUBAŃ 25
RAKOCZY DOMINIKA 13.10.93 GOKIS KĄTRY WROC 25



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni:
1. WASYLKOWSKI NESTOR 26.02.92 LKS ODRA GŁOSKA 90
2. DUNIEC KAMIL 30.11.90 KU AZS UE WROCŁAW 85
3-4.
KISZKA MICHAŁ 24.02.87 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 79
DOROCIŃSKI JAKUB 08.08.92 LKS ODRA GŁOSKA 79
5-8.
DWORAKOWSKI RAFAŁ 08.10.92 KU AZS UE WROCŁAW 71
MOCZKO_Ma MATEUSZ 15.10.91 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 71
BURGER DARIUSZ 12.08.94 TKS GRANIT STRZELIN 71
MOCZKO_Mi MICHAŁ 23.05.96 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 71
9-16.
CZAJA CEZARY 01.04.97 KU AZS UE WROCŁAW 57
BŁASZCZYK GRZEGORZ 29.12.97 KU AZS UE WROCŁAW 57
MATUSZEWSKI PIOTR 22.06.92 KU AZS UE WROCŁAW 57
DERKOWSKI ROBERT 0 NIESTOWARZYSZONY WAŁBRZYCH 57
KOŚCIELNIAK PRZEMYSŁAW 13.06.93 KU AZS UE WROCŁAW 57
RACZYŃSKI MACIEJ 08.04.92 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 57
GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 57
WALENCKI_W WOJCIECH 14.12.93 MKS POGOŃ GÓRA 57
17-20.
HRYNACZ TOMASZ 01.12.71 GLKS ŚWIDNICA 44
ADAMCZUK_Ł ŁUKASZ 18.12.94 LZS TS ZARĘBA 44
LISIECKI PAWEŁ 31.01.84 GLKS ŚWIDNICA 44
FORTUNKO TOMASZ 12.12.87 KU AZS UE WROCŁAW 44
21-24.
BATÓG TOMASZ 12.07.75 MKS POGOŃ GÓRA 36
MALINOWSKI PIOTR 26.07.95 MKSTS POLKOWICE 36
ZAŁUSKI JAKUB 05.05.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 36
KOWALSKI_M MICHAŁ 05.02.92 LZS TS ZARĘBA 36
25-32.
TOMASZEWSKI TOMASZ 07.12.92 ULKS ŻOK ŻMIGRÓD 25
JAKUBOWSKI TOMASZ 24.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 25
WALENCKI_M MICHAŁ 17.04.91 MKS POGOŃ GÓRA 25
KOCIMSKI KRYSTIAN 19.02.92 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 25
ROBAK PIOTR 28.11.91 KU AZS UE WROCŁAW 25
ŁUCZYK MACIEJ 26.01.97 KU AZS UE WROCŁAW 25
ŚWIRSKI MARCIN 24.03.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 25
KOTYL_W WOJCIECH 29.09.96 LZS ORION BUKOWICE 25
33-48.
SKOWRONEK SZYMON 10.02.96 LZS NYSA WOLBROMEK 17
ADAMCZUK_A ANDRZEJ 10.11.67 LZS TS ZARĘBA 17
WALCZAK DOMINIK 15.04.92 SL SALOS DZIERŻONIÓW 17
ZDANOWSKI PAWEŁ 30.11.83 GLKS ŚWIDNICA 17
STACH WOJCIECH 24.09.86 LZS ORION BUKOWICE 17
SUŁKOWSKI KAMIL 14.07.97 TKS GRANIT STRZELIN 17
BARTCZYSZYN PAWEŁ 20.01.88 GLKS ŚWIDNICA 17
JASIŃSKI EMIL 28.02.96 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 17
JASKULSKI GRZEGORZ 07.11.65 TKS GRANIT STRZELIN 17
WITKOWSKI_J JAKUB 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 17
ŚCIEŻKA ŁUKASZ 01.10.77 UKS TS SPARTA LUBAŃ 17
SZEWCZUK RYSZARD 09.05.39 KS "PIAST" NOWA RUDA 17
MAKAJEW MACIEJ 02.11.97 LZS NYSA WOLBROMEK 17
ZMIJA ARTUR 21.03.83 GLKS ŚWIDNICA 17
SOBKÓW ZBIGNIEW 12.05.69 TKS GRANIT STRZELIN 17
MUCHA ŁUKASZ 11.10.81 LZS ORION BUKOWICE 17
49-64.
CIEŚLIK TOBIASZ 19.07.94 TKS GRANIT STRZELIN 14
ADAMCZUK_M MATEUSZ 05.09.93 LZS TS ZARĘBA 14
SZARSKI JACEK 11.04.95 KU AZS UE WROCŁAW 14
NASTIUK MATEUSZ 06.02.96 KU AZS UE WROCŁAW 14
KOZYRA MATEUSZ 25.01.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 14
PRZYBOROWSKI PIOTR 17.12.88 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 14
WAPIŃSKI_K KAMIL 09.06.99 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 14
SIMONIUK KONRAD 04.09.97 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
HUMELT KRZYSZTOF 11.08.96 TKS GRANIT STRZELIN 14
ELIAS BARTOSZ 21.06.90 KU AZS UE WROCŁAW 14
WITKOWSKI_T TOMASZ 06.09.01 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 14
WILCZOPOLSKI RAFAŁ 24.10.97 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
NĘDZA PIOTR 15.01.92 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
ZIEMBICKI KAROL 25.06.98 UKS ŻAK GIERAŁTOWIEC 14
MUSZKIETA TOMASZ 13.08.93 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 14
STĘPNIAK TOMASZ 08.11.90 LZS TS ZARĘBA 14
65-77.
RELISZKA JAKUB 21.03.99 UKS TS SPARTA LUBAŃ 10
KOŚCIAK MACIEJ 20.03.97 SL SALOS DZIERŻONIÓW 10
WALCZEWSKI ARTUR 29.03.96 KU AZS UE WROCŁAW 10
DELIKATNY KAMIL 14.01.96 UKS DWUNASTKA WROCŁAW 10
KOTYL_M MARIUSZ 0 LZS ORION BUKOWICE 10
BIAŁEK BARTŁOMIEJ 01.06.93 UKS TS SPARTA LUBAŃ 10
RAKOCZY_D DANIEL 10.03.98 GOKIS KATY WR 10
CUPAK ŁUKASZ 10.06.95 TKS GRANIT STRZELIN 10
KROCZAK RAFAŁ 03.11.98 LKS ODRA GŁOSKA 10
MARCHALEWICZ WACŁAW 28.03.51 LKS KACZORÓW 10
CICHOCKI MICHAŁ 22.12.94 SL SALOS DZIERŻONIÓW 10
RAKOCZY_J JACEK 03.11.68 GOKIS KATY WR 10
DUTKA KAMIL 15.10.93 UKS TS SPARTA LUBAŃ 10


Ilość komentarzy: 17

bongo napisał:
20 Listopada 2011
IP: 89.72.100.*
Powtórka z rozrywki-jak I WTK

j napisał:
20 Listopada 2011
IP: 77.254.236.*
to ciekawe gdzie zagra Natalia na OTKu kadetow czy seniorow bo sa w tym samym czasie

Kibic napisał:
20 Listopada 2011
IP: 79.162.134.*
Beawo Nestor. Czy paznokcie już wymalowane?

fan Natalii napisał:
20 Listopada 2011
IP: 80.51.44.*
Natalia zrobi wszystkim psikusa i nie zagra ani na OTK-u kadetek ani seniorek. Pojedzie na obóz ETTU na Węgry - he he

kibic napisał:
20 Listopada 2011
IP: 83.7.252.*
Czas panowie z wydziału rozgrywek PZTS-u na to żeby oteki nie pokrywały się.Czy to tak trudno zrozumiec że na oteku juniorek gra młodziczka a na seniorkach kadetka ?

ATM napisał:
20 Listopada 2011
IP: 81.190.235.*
Brawo UKS 12 Betard Wrocław.
W ósemce 5 wychowanków trenera Słodyka.
Szczególne gratulacje dla Michała Moczko.
Tak trzymać!!!

Do ATM napisał:
20 Listopada 2011
IP: 82.143.157.*
gdzie ty widzisz 5 wychowanków Słodyka ??? ??? bo ja widze tylko Nestora i Dworaka

dsate napisał:
20 Listopada 2011
IP: 78.9.152.*
Nestor Dworak Raczek Moczko Mi, Ma ??

gst napisał:
20 Listopada 2011
IP: 82.143.157.*
Raczek i dwóch moczków są wychowankami Bilskiego z politechniki wrocławskiej

Do gst napisał:
20 Listopada 2011
IP: 89.200.214.*
Wychowankami P.Bilskiego??A trenowąłeś kiedyś pod jego okiem???

kibic napisał:
21 Listopada 2011
IP: 79.191.245.*
W seniorkach na dolnym same dzieci a gdzie starsi wyjadacze?

dd napisał:
21 Listopada 2011
IP: 79.173.6.*
A dlaczego nie zagrała Anita Jaworska ?

fanlz napisał:
21 Listopada 2011
IP: 78.116.184.*
czy mógłby mi ktoś powiedzieć co sie dzieje z formą P. Bartczyszyna? Z tego co pamietam ten chłopak prezentował świetna technike gry i bardzo dobrze pracował na nogach,a teraz? Co sie z tym talentem dzieje Panie Prezesie DOZTS prosze zając sie ta sprawą. Pozdrawiam wszystkich sympatyków tenisa stołowego

Dolny napisał:
21 Listopada 2011
IP: 89.72.100.*
Słodyk jest supertrener bo od niego są Chodor,Nestor,Raczek ,Dworak,oba Moczki a także Duniec i Bajor, Galas,Matuszewski itd

do fanlz napisał:
21 Listopada 2011
IP: 79.162.134.*
Też zostałem zaskoczony formą P. Bartczyszyna, spodziewałem sie czegos wiecej... Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że ma wyjechać na pół roku do Chin i tam trenować pod okiem najlepszych szkoleniowców. a co do Słodyka, to jak on się zna na tenisie stołowym, to ma długie gęste włosy i nie preferuje zbijania lobów przez poł godziny na każdym treningu.

ATM napisał:
21 Listopada 2011
IP: 81.190.235.*
Prawda jest taka, że Raczyński, Mateusz Moczko, Michał Moczko, Duniec, Matuszewski i Paulina Rydz są rzeczywiście wychowankami trenera Bilskiego z AZS Politechnika i trzeba oddać co cesarskie cesarzowi...
Inna sprawa, że prawdziwe sukcesy osiągnęli trenując u trenera Słodyka. A co do 100% wychowanków trenera Słodyka, to proszę bardzo: Dworakowski, Chodorski, Wasylkowski, Bajor Natalia (wcześniej trener Major z Brzegu), Galas (wcześniej trener trener Major z Brzegu), ostatnio Kasenberg, Krzak itd.
Popatrzecie na rankingi klubowe i nieco więcej szacunku dla rzetelnej pracy trenerskiej.

dobre! napisał:
21 Listopada 2011
IP: 87.206.202.*
Trzeba pamietac przede wszystkim o portfelach rodziców a pozniej chwalic trenerów!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.