...

Kamil Paterek i Weronika Pelczar wygrali II WTK młodzików na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 20 Listopada 2011

Kamil Paterek (KTS Tarnobrzeg) i Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno) wygrali II WTK młodzików w woj. podkarpackim.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja młodziczek:
1. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno)
2. Karolina Piasecka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
3. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
4. Barbara Wereda (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
5. Katarzyna Kuliga (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
6. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
7. Urszula Burchała (KKTS MOSiR Krosno)
8. Katarzyna Grec (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
9. Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów)
10. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
11. Patrycja Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
12. Jagoda Kuśmierczyk (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
13. Klaudia Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
14. Sabina Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
15. Karolina Wójcik (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
16. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
17. Kinga Ryczek (LUKS ZSP Zasów)
18. Patrycja Szpyrka (LUKS ZSP Zasów)
19. Martyna Miara (UKS Feniks SP Krzeczowice)
20. Katarzyna Strzęciwilk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
21. Klaudia Froń (UKS Wielopole)
22. Adrianna Frydrych (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
23. Izabela Zygmunt (LUKS ZSP Zasów)
24. Justyna Góra (UKS Wielopole)
25. Justyna Typer (LUKS ZSP Zasów)
26. Martyna Jarema (UMKS Dubiecko)
27. Oliwia Uczarczyk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
28. Paulina Przybysz (PUKS Arka Łętownia)

Pełna klasyfikacja młodzików:
1. Kamil Paterek (KTS Tarnobrzeg)
2. Karol Wiśniewski (KSTS MOSiR Krosno)
3. Kamil Klocek (PUKS Arka Łętownia)
4. Mateusz Dziadura (LKS Jodłowa)
5. Arkadiusz Suchy (PKS Kolping Jarosław)
6. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
7. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
8. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
9. Jakub Nienajadło (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
10. Damian Wywiórski (LKS Strażak Bratkówka)
11. Rafał Zaborowski (PKS Kolping Jarosław)
12. Adam Sowula (UMKS Dubiecko)
13. Maksymilian Miłoś (MKS TS Mielec)
14. Michał Majcher (KS Łańcut)
15. Dawid Łapa (UKS SP Korzeniów)
16. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław)
17. Krzysztof Kędzierski (KTS Tarnobrzeg)
18. Łukasz Stanek (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
19. Jakub Zastyrec (PKS Kolping Jarosław)
20. Dawid Gawron (UKS Wielopole)
21. Marcin Kozłowski (PUKS Arka Łętownia)
22. Radosław Grzegorzak (UMKS Dubiecko)
23. Kamil Pierzycki (PKS Kolping Jarosław)
24. Gabriel Tokarz (KS Nagórzany)
25. Jakub Stanek (KTS Tarnobrzeg)
26. Konrad Gąsiorek (UKS SP Korzeniów)
27. Filip Kołek (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
28. Michał Hamot (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
29. Artur Wrzesień (KTS Tarnobrzeg)
30. Marcel Bal (UMKS Dubiecko)
31. Michał Opałka (KS Łańcut)
32. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia)


Ilość komentarzy: 1

Kibic napisał:
21 Listopada 2011
IP: 77.253.179.*
Kamil Paterek - który to rocznik ?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.