...

Mirosław Lewczuk, Bartosz Giza, Joanna Chrapla, Daniel Skowron i Dominik Pniaczek najlepszy w Oświęcimiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 18 Listopada 2011

Mirosław Lewczuk (KTS Lędziny), Bartosz Giza (PKS Opoka Trzebinia), Joanna Chrapla (UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim), Daniel Skowron (LKS Lachowice) i Dominik Pniaczek (LKS Lachowice) wygrali turniej niepodległościowy w Oświęcimiu.

klasyfikacje:

młodzicy:
1. Pniaczek         Dominik         LKS Lachowice
2. Zając        Jacek            KS Prądniczanka Kraków
3. Bury        Mateusz        LKS Lachowice                                        
4. Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1. Skowron        Daniel        LKS Lachowice                                       
2. Rosiek        Michał        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
3. Pawlusiak    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
4. Fabiś        Adrian        UKS 2 Sosnowiec
5. Zając        Jacek            KS Prądniczanka Kraków
6. Pniaczek         Dominik        LKS Lachowice                                       
7. Krawczyk    Jędrzej        KTS Lędziny
8. Jasiński        Robert        UKS 2 Sosnowiec
9. Tomasiewicz    Kacper        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
10. Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim   
11. Bury        Mateusz        LKS Lachowice
12. Wójcik        Agnieszka        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim

kobiety:
1.  Chrapla        Joanna        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim   
2   Wójcik        Agnieszka        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
3.  Sarna – Brandys Karolina        Kraków

seniorzy:
1. Giza        Bartosz        PKS Opoka II Trzebinia
2. Świrk        Robert        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
3. Sokołowski    Janusz          Sosnowiec
4. Kozieł        Michał        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
5. Lewczuk        Mirosław        KTS Lędziny
6. Chwetyna    Łukasz        Kędzieżyn Koźle
7. Skowron        Daniel        LKS Lachowice                                       
8. Wróbel        Dariusz        KTS Lędziny
9. Richta        Marian        Chorzów
10. Żołądek        Paweł            Siemianowice
11. Drabek        Kazimierz        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
12. Krawczyk    Jędrzej        KTS Lędziny
13. Rutana        Adam            Sosnowiec
14. Świątek        Piotr            Siemianowice       
15. Rosiek        Michał        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
16. Zając        Grzegorz        KS Prądniczanka Kraków
17. Fabiś        Adrian        UKS 2 Sosnowiec
18. Niemiec        Szymon        Zator
19. Matyszkiewicz    Filip            UKS 2 Sosnowiec    
20. Jeweczko    Mieczysław        Gliwice
21. Jurzak        Jan            U - 50
22. Polakow        Aleksander        U - 50
23. Zając        Jacek            KS Prądniczanka Kraków
24. Pietrańczyk    Rafał            Zator
25. Pietrańczyk    Jakub            UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim   

weterani:
1. Lewczuk        Mirosław        KTS Lędziny
2. Richta        Marian        Chorzów
3. Sokołowski    Janusz          Sosnowiec
4. Łysak        Franciszek        Byczyna
5. Techmański    Jan            Eurodom Oświęcim
6. Drabek        Kazimierz        UKS Polfin Ogrodzenia Biz Oświęcim
7. Jeweczko    Mieczysław        Gliwice
8. Garustowicz    Władysław        Osiek
9. Świątek        Piotr            Siemianowice
10. Jurzak        Jan            U - 50
11. Polakow        Aleksander        U - 50
12. Stefański        Franciszek        Seniorzy Oświęcim


Ilość komentarzy: 1

gosc napisał:
18 Listopada 2011
IP: 83.10.102.*
Dobrze zorganizowany turniej gratulacje dla Pana Sarny
Swietny wystep nłodych zawodników zwłaszcza Bartosz Giza
Gratulacje

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.