...
Nocny 2019

Karol Jackowiak i Julia Szymczak wygrali II WTK młodzików na Kujawach

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 14 Listopada 2011

Karol Jackowiak (Emdek Bydgoszcz) i Julia Szymczak (IKTS Noteć Inowrocław) wygrali II WTK młodzików w woj. kujawsko-pomorskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. Szymczak    Julia    IKTS Noteć Inowrocław
2. Łożyńska    Agata    UZTS Barcin
3. Gaca    Alicja    UZTS Barcin
4. Rink    Oliwia    Krajna Sępólno
5-6.
Jeziorowska    Oliwia    IKTS Noteć Inowrocław
Kwiatkowska    Alicja    LUKS Chełmno
7-8.
Wollermann    Patrycja    ULKS Kamień Kr.
Kwiatkowska    Weronika    IKTS Noteć Inowrocław
9-12.
Siwiec    Daria    IKTS Noteć Inowrocław
Kała    Julia    Krajna Sępólno
Piór    Patrycja    Kusy Lasowice
Sikorska    Zuzanna    Tytan 65 Bydgoszcz
13-16.
Rybacka    Patrycja    Krajna Sępólno
Dąbrowska    Lucyna    Piast Kruszwica
Pawlak    Paulina    IKTS Noteć Inowrocław
Tobolska    Magdalena    Kusy Lasowice
17-24.
Kwiatkowska    Marita    IKTS Noteć Inowrocław
Zaraś    Wioletta    Kusy Lasowice
Urbańska    Martyna    Sokół Gniewkowo
Rumińska    Izabela    Kusy Lasowice
Adamska    Wiktoria    Tytan 65 Bydgoszcz
Olech    Aleksandra    Elektryk Maximus Broker Toruń
Lichocka    Antonina    Tytan 65 Bydgoszcz
Partyka    Weronika    Kusy Lasowice
25-32.
Pułaczewska    Aleksandra    Sokół Gniewkowo
Suchocka    Alicja    Kusy Lasowice
Sikorska    Julia    Tytan 65 Bydgoszcz
Duszyńska    Dominika    Tytan 65 Bydgoszcz
Płachta    Weronika    LUKS Chełmno
Wesołowska    Julia    Kusy Lasowice
Basniak    Kinga    Piast Kruszwica
Panek    Daria    LUKS Chełmno
33-38.
Czapiewska    Weronika    ULKS Kamień Kr.
Suchocka    Oliwia    Sokół Gniewkowo
Mitana    Aleksandra    Kusy Lasowice
Kunicka    Maja    Tytan 65 Bydgoszcz
Orłowska    Małgorzata    Tytan 65 Bydgoszcz
Wojciechowska    Martyna    Elektryk Maximus Broker Toruń



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Jackowiak    Karol    Emdek Bydgoszcz
2. Olszewski    Marcin    Emdek Bydgoszcz
3. Malicki    Tomasz    Olimpia Grudziądz
4. Gotowalski    Szymon    Sokół Gniewkowo
5-6.
Szymański    Paweł    Olimpia Grudziądz
Stypka    Filip    Gwiazda Bydgoszcz
7-8.
Janowicz    Kasper    UKS 22 Włocławek
Słomski    Bartosz    LZS Jastrzębie
9-12.
Thomas    Jacek    Krajna Sępólno
Drzycimski    Karol    Kusy Laskowice
Kała    Artur    Krajna Sępólno
Kalaczyński    Szymon    Emdek Bydgoszcz
13-16.
Słoma     Robert    Elektryk Maximus Broker Toruń
Majchrzak    Michał    Tytan 65 Bydgoszcz
Kołodziejczak    Sebastian    Kusy Laskowice
Matuszkiewicz    Mateusz    UKS 22 Włocławek
17-24.
Brunke    Jan    Tytan 65 Bydgoszcz
Morawski    Jakub    UKS 22 Włocławek
Winowiecki    Przemysław    Krajna Sępólno
Maruszak    Jakub    Elektryk Maximus Broker Toruń
Winklarz    Mateusz    Kusy Laskowice
Ślusarek    Jakub    Piast Kruszwica
Jarząbkowski    Paweł    Elektryk Maximus Broker Toruń
Janaszkiewicz    Jakub    Tytan 65 Bydgoszcz
25-32.
Słoma    Krzysztof    Elektryk Maximus Broker Toruń
Lemański    Stanisław    Krajna Sępólno
Koniarski    Paweł    Kusy Laskowice
Nikiel    Marcin    Kusy Laskowice
Ciołkowski    Paweł    Olimpia Grudziądz
Żurner    Piotr    Gwiazda Bydgoszcz
Szynka    Jakub    Gwiazda Bydgoszcz
Rakowski    Stanisław    Kusy Laskowice
33-48.
Kaliński    Marcin    Elektryk Maximus Broker Toruń
Falkowski    Filip    LZS Jastrzębie
Repke    Mateusz    Emdek Bydgoszcz
Marchlewski    Kacper    Elektryk Maximus Broker Toruń
Szczepaniak    Miłosz    Tytan 65 Bydgoszcz
Górka    Filip    Emdek Bydgoszcz
Tamoń    Radosław    Elektryk Maximus Broker Toruń
Dąbrowski    Szymon    Piast Kruszwica
Wiśniewski    Patryk    Elektryk Maximus Broker Toruń
Trzebiatowski    Gracjan    Kusy Laskowice
Werkowski    Kamil    Kusy Laskowice
Kruczkowski    Michał    Kusy Laskowice
Tobolski    Krzysztof    Olimpia Grudziądz
Kanabaj    Damian    Kusy Laskowice
Behrend    Karol    Olimpia Grudziądz
Woźniak    Bartłomiej    Start Lubraniec
49-64.
Woźnica    Bartosz    Tytan 65 Bydgoszcz
Suchocki    Sebastian    Sokół Gniewkowo
Wydef    Daniel    Kusy Laskowice
Kwiatkowski    Marcel    Tytan 65 Bydgoszcz
Gończewski    Maciej    Olimpia Grudziądz
Zaborowski    Konrad    LUKS Chełmno
Szczepaniak    Mikołaj    Tytan 65 Bydgoszcz
Frankowski    Kacper    Kusy Laskowice
Kopczyk    Dawid    LUKS Chełmno
Cichoracki    Miłosz    Elektryk Maximus Broker Toruń
Gończewski    Kacper    Olimpia Grudziądz
Piotrowski    Sebastian    Gwiazda Bydgoszcz
Rosół    Miłosz    Kusy Laskowice
Jarocki    Bartosz    Tytan 65 Bydgoszcz
Koniarski    Kacper    Kusy Laskowice
Majewski    Dawid    Kusy Laskowice
65-69.
Szynka    Bartosz    Gwiazda Bydgoszcz
Sęk    Artur    Piast Kruszwica
Chojnacki    Piotr    Start Lubraniec
Szymański    Jan    Start Lubraniec
Majchrzak    Aleksander    Tytan 65 Bydgoszcz
 


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.