...

Aleksandra Pakulska i Daniel Lisowski wygrali I WTK juniorów na Kujawach

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 15 Września 2011

Aleksandra Pakulska (Start Lubraniec) i Daniel Lisowski (Emdek Bydgoszcz) wygrali I WTK juniorów w woj. kujawsko-pomorskim.

klasyfikacje:

juniorzy:
1. Lisowski Daniel Emdek 1994 70
2. Adamczyk Paweł Olimpia 1995 66
3. Piotrowski Paweł Elektryk 1996 62
4. Dziamba Robert LUKS Chełmno 1994 59
5-6.
Maruszak Piotr Elektryk 1995 54
Szczuka Kamil LUKS Chełmno 1996 54
7-8.
Mojka Piotr ULKS Kamień 1994 52
Gronowski Wojciech LUKS Chełmno 1998 52
9-12.
Michalczewski Marcin Krajna 1995 47
Kurtyka Tomasz Elektryk 1995 47
Makowski  Kacper Piast Łasin 1998 47
Muzal Piotr Olimpia 1994 47
13-16.
Flisiak Hubert Elektryk 1996 39
Szempliński Kamil Olimpia 1994 39
Otto Jakub Kusy 1995 39
Sieracki Damian Gwiazda 1995 39
17-24.
Lisiecki Mateusz UZTS Barcin 1994 28
Węderlich Damian Elektryk 1998 28
Kawalerski Dawid Sokół 1995 28
Karpus Bartosz Piast Łasin 1997 28
Przybyłka Wiktor Krajna 1995 28
Słaby Paweł Kusy 1995 28
Wesołowski Filip Piast Łasin 1998 28
Strychalski Filip Tytan 1998 28
25-32.
Nowak Patryk Sokół 1997 16
Chojecki Jakub Elektryk 1998 16
Żak Łukasz Emdek 1996 16
Kapuściński Fabian Kusy 1997 16
Byczkowski Michał Emdek 1998 16
Piórkowski Krystian MLKS Solec Kuj. 1995 16
Sadowski Jacek Kusy 1994 16
Kawczyński Radosław Sokół 1994 16
33-48.
Jędrzejczak Dawid Sokół 1995 10
Komisarek Mikołaj LUKS Chełmno 1995 10
Kalaczyński Szymon Emdek 1999 10
Modliborski Tomasz Olimpia 1997 10
Kawczyński Kacper Sokół 1997 10
Czysz Łukasz Emdek 1996 10
Borlik Borys ULKS Kamień Kr. 1996 10
Środoń Tyberiusz Sokół 1994 10
Stypka Błażej Gwiazda 1996 10
Thomas Jacek Krajna 2000 10
Rajca Rafał Sokół 1995 10
Gotowalski Szymon Sokół 1999 10
Wiśniewski Łukasz Kusy 1997 10
Konieczka Jonatan Kusy 1998 10
Słaby Mateusz Kusy 1998 10
Cholewczyński Mateusz Gwiazda 1996 10
49-53.
Rutkowski Marek Kusy 1997 9
Kaczmarek Jarosław ULKS Kamień Kr. 1998 9
Jankowiak Damian Gwiazda 1994 9
Paliwoda Szymon MLKS Solec Kuj. 1995 9
Zawadziński Paweł Emdek 1998 9



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. Pakulska     Aleksandra        Start Lubraniec        1994    70
2. Łuszczek     Iwona             IKTS Noteć             1995    66
3. Nawrocka     Klaudia           UZTS Barcin            1997    62
4. Olszanowska  Joanna            UZTS Barcin            1996    59
5. Ciemna       Natalia           IKTS Noteć             1997    57
6. Suchomska    Barbara           Kusy Laskowice         1995    55
7. Jędrzejewska Anna              IKTS Noteć Inowrocław  1996    53
8. Janeczek     Katarzyna         LUKS Chełmno           1995    51
9-12.
Szatkowska   Natalia           LUKS Chełmno           1998    47
Rogińska     Paulina           Start Lubraniec        1996    47
Szczuka      Agata             LUKS Chełmno           2000    47
Fiedurek     Agata             Kusy                   1996    47
13-16.
Hennig       Katarzyna         LUKS Chełmno           1999    39
Jarzębińska  Magdalena         Krajna                 1994    39
Wojtkowska   Zuzanna           Start Lubraniec        1998    39
Dziadkowiec  Aneta             LUKS Chełmno           1999    39
17-24.
Błażejewicz  Zuzanna           LUKS Chełmno           2001    28
Gaca         Alicja            UZTS Barcin            2000    28
Kwiatkowska  Alicja            LUKS Chełmno           2000    28
Świerczyńska Aneta             Kusy Laskowice         1996    28
Kocoń        Sandra            LUKS Chełmno           2000    28
Płachta      Kinga             LUKS Chełmno           1998    28
Śliwa        Martyna           Kusy Laskowice         1996    28
Bejenka      Karolina          UZTS Barcin            1997    28
25-26.
Jackowska    Julia             UZTS Barcin            2001    20
Ciesielska   Sylwia            Start Lubraniec        1995    20


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.