...

Przekręt w 2. lidze łódzko-świętokrzyskiej?

Kategoria: Liga profesjonalna - II liga / 08 Września 2011

Narasta coraz większy konflikt pomiędzy działaczami Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego a Łódzkim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego i drużynami, które w sezonie 2011/2012 będą występować w 2. lidze.

Drużyny i LOZTS sprzeciwiają się decyzji ŚOZTS, który bez wiedzy i konsultacji z zainteresowanymi powiększył samowolnie 2. ligę łódzko-świętokrzyską z 12. do 14. drużyn, dając dwa miejsca zespołom, bez rozgrywania jakichkolwiek meczów barażowych. Jedno z miejsc w 2. lidze "dostała" drużyna SKTS Skarżysko-Kamienna, która w zeszłym sezonie nie uczestniczyła w żadnych rozgrywkach! Drugie miejsce zostało przyznane ekipie KS Legion Skierniewice, który w sezonie 2010/2011 w rozgrywkach 3. ligi łódzkiej zajął drugie miejsce.

Sprawą ma się zając PZTS, na pisemną prośbę LOZTS. Liga planowo powinna ruszyć 22 września.REKLAMA Czytaj dalejdrużyny, które wg ŚOZTS będą uczestniczyły w rozgrywkach 2. ligi łódzko-świętokrzyskiej:
1. LKS OMEGA KLESZCZÓW
2. UKS BEDNARY
3. MKS JEDYNKA ŁÓDŹ
4. LKS BIAŁA RAWSKA
5. ŁTSR BRO-WĘG BUCZEK ŁASK
6. LZS MACOVIA MAKÓW
7. SKTS SKARŻYSKO-KAMIENNA
8. KS ENERGETYK AMŁ DZIANINY ŁÓDŹ
9. UKS WŁÓKNIARZ PABIANICE
10. KTS SANDOMIERZ
11. LKS JUTRZENKA BYCHLEW
12. KS ELTA ŁÓDŹ
13. PKS POLONIA BIAŁOGON KIELCE
14. KS LEGION SKIERNIEWICE
 


Łódź, 2011-09-01

Szanowny Panie Prezesie!
Szanowni Członkowie Zarządu!
Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego


W związku z brakiem jednoznacznych propozycji co do treści Regulaminu Rozgrywek II Ligi Mężczyzn w sezonie 2011/2012 Zarząd Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego zebrał się w dniu 30 sierpnia 2011 roku w celu omówienia i zajęcia stanowiska w tej sprawie.
Na podstawie treści Regulaminu znajdującego się stronie internetowej Ś.O.Z.T.S., a także informacji przekazanych nam przez Kol. Andrzeja Nitka  - Przewodniczącego WGiD  Ł.O.Z.T.S. z prac nad Regulaminem i spotkań z przedstawicielami Ś.O.Z.T.S., Zarząd uchwalił następujące stanowisko:
- jesteśmy „za” udziałem 12 zespołów w II lidze męskiej (V grupy świętokrzysko-łódzkiej), z podziałem po I rundzie na grupę Mistrzowską ( miejsca 1-6) i grupę Spadkową (miejsca 7-12),
- jesteśmy „przeciw” zapisowi pkt. 8.1., naszym zdaniem sposób awansu czy uzupełniania liczby drużyn  powinien być opisany szczegółowo i znany wszystkim zainteresowanym przed rozpoczęciem sezonu rozgrywkowego, a ewentualne odstępstwa wprowadzane w jego trakcie wyłącznie za zgodną aprobatą Zarządów obu Związków uczestniczących w rozgrywkach,
- jesteśmy „przeciw” zapisowi w dopisanym zdaniu w pkt. 10.1. – gdyż wyłącznie Zarząd Ł.O.Z.T.S. ma statutowo zagwarantowaną możliwość podejmowania wiążących decyzji w imieniu Związku, zresztą uważamy ten zapis za niemożliwy do zaakceptowania,
- brak w treści Regulaminu opisanych szczegółowych zasad awansu z III ligi do II ligi, oraz zasad uzupełniania składu II ligi w przypadku braku pełnej obsady drużyn posiadających prawo gry po zakończeniu poprzedniego sezonu (W Regulaminie w sezonie 2010/2011 – przygotowanym przez Świętokrzyski Związek – w pkt. VII „Awans i Spadek” – były one szczegółowo opisane), zdaniem Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego czyni to przedmiotowy regulamin niekompletnym i stwarza nie do końca sportowe pokusy, jak choćby „Uchwała Nr 68/2011 z dnia 3 sierpnia 2011 roku Zarządu Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego”/

Reasumując, prosimy o uwzględnienie naszych sugestii w poprawionym i przedstawionym nam do wiadomości Regulaminu Rozgrywek II Ligi Męskiej.

Prosimy również, aby w przypadku planowania wprowadzania znaczących zmian, mających skutki finansowe dla zainteresowanych (jak choćby zwiększenie ilości startujących drużyn w rozgrywkach), prace rozpoczynać z odpowiednim wyprzedzeniem, zgodnym z zapisami Regulaminu PZTS – aby zmiany mogły obowiązywać od następnego sezonu, a zainteresowani – kluby sportowe – członkowie zarówno Świętokrzyskiego jak i Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego nie były nimi zaskakiwane. Z nadzieją na osiągnięcie wspólnego stanowiska, pozostaję z poważaniem

Za Zarząd Ł.O.Z.T.S.
Prezes Piotr Pielaciński

 


Kielce, 05.09.2011r

Pan Prezes Ł.O.Z.T.S.
Członkowie Zarządu Ł.O.Z.T.S.


Pragnę poinformować, że w dniu 04.09.2011r. Zarząd Ś.O.Z.T.S. na swym posiedzeniu Uchwałą Nr. 70/2011 zwiększył do 14 zespołów w II lidze V grupy łódzko-świętokrzyskiej z podziałem po I rundzie na grupę mistrzowską 1-7 i grupę spadkową 8-14.

Uzasadnienie:
- Notatka służbowa z dnia 24.08.2011r. spisana w Moszczenicy przez Przewodniczącego WGiD Ł.O.Z.T.S. Pana Andrzeja Nitka i Przewodniczącego WGiD Ś.O.Z.T.S. Pana Sławomira Grzyba

W nawiązaniu do Państwa pisma z dnia 2011-09-01 uważamy:
- przytoczone przez Państwo sformułowanie jesteśmy „przeciw” zapisowi pkt. 8.1. jest niezasadne i niezrozumiałe bo dotyczy ono rozgrywek II ligi kobiet, które w sezonie 2011/12 prowadzi Ł.O.Z.T.S 
„8.1 W przypadku powstania wolnego miejsca w II lidze kobiet (do 15 sierpnia ) prawo uzupełnienia lub zwiększenia drużyn w rozgrywkach decyduje WGiD prowadzący rozgrywki”

- sformułowanie cytuję „jesteśmy „przeciw” zapisowi w dopisanym zdaniu w pkt.10.1 – gdyż wyłącznie Zarząd Ł.O.Z.T.S. ma statutową zagwarantowaną możliwość podejmowania wiążących decyzji w imieniu Związku, zresztą uważamy  ten zapis za niemożliwy do zaakceptowania” – świadczy o Waszej dominacji w Grupie V z czym zgodzić się nie możemy.
 Przypominam że  Regulamin Ś.O.Z.T.S. na sezon 2011/12 /w pkt. dotyczących rozgrywek II ligi mężczyzn/ został wspólnie opracowany przez Przewodniczących WGiD Ł.O.Z.T.S WGiD Ś.O.Z.T.S. w Moszczenicy dnia 14.07.2011. Przypominamy  również żę rozgrywki II ligi mężczyzn Grupy V w sezonie 2011/12 prowadzi Ś.O.Z.T.S.

  Reasumując, nie możemy uwzględnić waszych sugestii gdyż w Statutach naszych oraz  Statucie PZTS mamy zapisy – „Celem działania Związku jest popularyzacja i rozwój tenisa stołowego”. Wzorem i przykładem takiego działania jest Grupa IV /Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie zwiększając swoją ligę do 16 zespołów w sezonie 2011/12.

Z Szacunkiem Za Zarząd Ś.O.Z.T.S.

  Zenon Piątek
  Prezes


Szanowny Pan
Piotr Pielaciński
Prezes ŁOZTS


W odpowiedzi na Pana pismo z dn. 06.09.2011 uprzejmie informuję, że zgodnie z pkt. 2.3.1 Regulaminu Rozgrywek PZTS, II ligę kobiet i mężczyzn organizują zainteresowane WZTS-y, a pkt. 2.4.4.3 mówi, że system rozgrywek II ligi ustalają ich organizatorzy, a więc łódzki i świętokrzyski OZTS.

W związku z powyższym sprawy dotyczące:
1. Ilości drużyn biorących udział w rozgrywkach
2. Zasad spadku z II ligi
3. Zasad awansu do II ligi

muszą być ustalone między zainteresowanymi WZTS przed każdym sezonem rozgrywkowym. Jeżeli takie zmiany nie zostały wcześniej ustalone i zatwierdzone przez Zarząd obu województw to zawsze obowiązuje ostatni regulamin rozgrywek II ligi.

Przewodniczący WR,
/-/ Sylwester Małecki


Do wiadomości:
- ŚOZTS

--------------
Polski Związek Tenisa Stołowego
tel. (22) 621 22 17, (22) 625 38 19
fax. (22) 629 85 46


Ilość komentarzy: 76

... napisał:
08 Września 2011
IP: 89.68.8.*
Tylko, że 3/4 drużyny za Skarżyska składa się z zawodników z Ożarowa a oni w zeszłym sezonie grali w 2 lidze(utrzymali się w niej) a ponieważ zlikwidowała się sekcja to Skarżysko przejęło drużynę, tyle w tym temacie...

PawelG napisał:
08 Września 2011
IP: 77.254.118.*
... patrz na regulamin PZTS

PawelG napisał:
08 Września 2011
IP: 77.254.118.*
W regulaminie PZTS nie ma juz czegos takiego jak "przejecie druzyny" czy "przejscie 3/4 zawodnikow do innej druzyny". W zwiazku z tym, druzyna ze Skarżyska dostala miejsce w 2. lidze w prezencie. Czy masz jeszcze jakies watpliwosci?

Rafi napisał:
08 Września 2011
IP: 193.189.76.*
Panie Pawle..regulaminy regulaminami..ustawy ustawami..zawsze coś gdzieś jest nie tak...np. ustawianie wyników 2 ligi..bez gry itd.. Zmierzam do tego że aby PZTS podjął słuszną decyzję powinien sam się oczyścić..a tak..mamy co mamy..tylko że nie dotyczy to tylko rozgrywek ligowych na wyższych szczeblach, a zaczyna się w

Rafi napisał:
08 Września 2011
IP: 193.189.76.*
Ze wszystkim ja się zgadzam- od tego regulamin..szkoda że w przypadku ostatnich wydarzeń szczebla Kadrowego nie było..śmiesznej karty praw zawodnika Kadry PZTS.

grg napisał:
08 Września 2011
IP: 95.175.26.*
Nikogo nie obchodzi kto w jakim skladzie gral i bedzie grac , licza sie przepisy, jesli druzyna nie grala w rozgrywkach nizszej ligi nie powinna nie wiadomo skad grac nagle w 2 lidze...to tak jakby zrobic sklad w jakiejs druzynie na miare 1 miejsca w 2 lidze i powiedziec.. my sobie zagramy w tym sezonie w 2 bez grania jakichkolwiek meczy w nizszych ligach...Jesli to prawda ze SKTS Skarżysko-Kamienna nie brala udzialu w zadnych rozgrywkach i chce sobie grac w 2 to bylby to wielki skandal. Skoro sozts chce powiekszyc liczbe zespolow-ok ... skierniewica maja jakies podstawy zeby uczestniczyc w 2..w koncu zajely 2 miejsce w 3 lidze ale skarzysko niby czemu ma grac...na jakiej podstawie? Jesli mam byc szczery to powinno byc 12 zespolow, bez skarzyska i skierniewic...po polowce sezonu tabela dzieli sie na rowne polowki- po 6 druzyn, nie tak jak w zeszlym roku..

Rafi napisał:
08 Września 2011
IP: 193.189.76.*
Zgadzam się z Tobą grg..natomiast Wiesz że w naszym piękny kraj wszyśko jeśt mozliwe..nawet to że na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed historycznymi Mistrzostwami Europy kadrowicze kupują po zgrzewce wody na trening..a drugiego dnia jadą wykąpać się we własnych domach

prestige napisał:
08 Września 2011
IP: 91.94.213.*
Paweł, piszesz nieprawdę. Zmiany były ustalone na piśmie z działaczami łOZTS, na polecenie prezesów obydwu związków. Więc nie ma mowy o samowoli. Skarżysko nie powinno grać w 2 lidze to oczywisty błąd, ale 14 drużyn to dobry pomysł.
Zanim napiszesz posłuchaj obydwu stron konfliktu.

an napisał:
08 Września 2011
IP: 213.17.189.*
Przepis, który jest przywoływany został wprowadzony bez koniecznego w takich przypadkach "vacatio legis"i powinien obowiązywać od następnego sezonu.Moim zdaniem, ŚOZTS, organizujący rozgrywki drugiej ligi, miał prawo uwzględniając wszystkie okoliczności podjąć taką decyzję.Weryfikacja poziomu sportowego i tak nastąpi przy stołach.Więcej drużyn to więcej spotkań i popularyzacji tenisa stołowego.To żenujące "polskie piekiełko".

łódz napisał:
08 Września 2011
IP: 31.63.173.*
prestige dobrze mówi była to decyzja obu stron , ale ze Skarżyskiem to wielki błąd !

zawodnik napisał:
08 Września 2011
IP: 83.4.54.*
ludzie niech sobie graja wiecej meczzy to mozna lepiej pograc a chyba o to chodzi na slasku jest 16 zespolow i jest ok, dziewczyny z nysy awansowaly do wyzszej ligi i na ich miejsce w prowadzono II druzyne ktora tez do tej pory nie grala i nikt sie nie czepia po prosu jeden mecz wiecej

PawelG napisał:
08 Września 2011
IP: 77.254.118.*
kazda taka zmiana musi byc ustalona na zarzadzie jednego i drugie WZTS. Z tego co wiem, to lodzki zwiazek sie na to nie zgodzil. Jest tez juz odp. z PZTS, ze bez zgody zarzadu jednego z dwoch WZTS, nie moga byc wprowadzone takie zmiany i wazny jest regulamin z ubieglego sezonu. Postaram sie wkrotce te pisma wrzucic na strone.

PawelG napisał:
08 Września 2011
IP: 77.254.118.*
jeszcze jedna sprawa rozszerzenie ligi nastapilo w trakcie trwania sezonu, a nie przed jego rozpoczeciem

x napisał:
08 Września 2011
IP: 78.155.115.*
poszerzamy lige do 20 zespołów i proponuję dokoptować CYFRAL ZAGRODNIKI, WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ, STOMIL BEŁCHATÓW, BKS BRZEZINY, PKTS PABIANICE i GORZKOWICE za zasługi. Nieważne że kluby nie chcą grać w 2 lidze albo od lat nie istnieją Uchwała przezesów ŁOZTS i śOZTS,integracja z kiełbaską z grilla w leśniczówce i wykonać!!!!

prestige napisał:
08 Września 2011
IP: 91.94.213.*
Wrzuć również pierwsze pismo podpisane przez Panów Nitka i Grzyba ustalone przez prezesów.Gdyby prezes ŁOZTS nie wyraził zgody w rozmowie telefonicznej nie byłoby sprawy.
Tytuł tego tematu jest mocno przesadzony, a wina leży po obydwu stronach.
ŚOZTS chciał dobrze.
A może faktycznie nic nie robić i czekać na "bunt" zawodników?
A co tam zawiesi się ich i już.

PawelG napisał:
08 Września 2011
IP: 77.254.118.*
prestige podeslij takie decyzje podejmuje zarzad i to na pismie! Nic na "gebe". Stad ten balagan. Skoro bedzie 12. druzyn, to pozostaje jeszcze jedna kwestia, kto i dlaczego chcial "wcisnac" do tej 2. ligi Skarżysko?

PawelG napisał:
08 Września 2011
IP: 77.254.118.*
Dodalem kolejne pismo i teraz pytanie, czy wg SOZTS notatka sluzbowa moze byc podstawa do podejmowania takich decyzji? Powtarzam, notatka sluzbowa

Slyv napisał:
08 Września 2011
IP: 83.5.73.*
Najgorsze w tym wszystkim jest ze kluby/zawodnicy dowiaduja sie o wszystkim na kilka dni przed rozpoczeciem sezonu. Czemu nie ustala sie tego po zakonczeniu poprzedniego sezonu? Kluby mialyby czas na jakies wzmocnienia, szukanie funduszy itp.

Powinien byc wprowadzony jakis przepis zeby ilosc druzyn i regulamin rozgrywek byl znany duzo wczesniej.

Przydaloby sie jeszcze wyjasnienie ze strony ŚOZTS jakim cudem w 2 lidze znalazlo sie Skarzysko.

prestige napisał:
08 Września 2011
IP: 91.94.213.*
Wstępne rozmowy na takie tematy nie prowadzi się od razu na forum zarządów, a co do decyzji to masz rację.
Pan Nitek na zarządzie w Łodzi nie pokazał tego pisma które spłodził z Panem Grzybem, pewnie na polecenie prezesa łozts, który po bardzo długim namyśle wycofał się "cichcem" z pomysłu, a teraz rżnie ... pokrzywdzonego.
A co do tego pisma postaram się, pod warunkiem ze sprostujesz to zdanie
"który bez wiedzy i konsultacji z zainteresowanymi powiększył samowolnie 2. ligę łódzko-świętokrz yską z 12. do 14. drużyn"

prestige napisał:
08 Września 2011
IP: 91.94.213.*
W tym piśmie podpisanym przez Pana Nitka i Pana Grzyba jest zgoda na Skarżysko.
Myślę, że zależało któremuś z prezesów.
Tylko który? Najpierw akceptuje, potem nie pokazuje pisma, no nie wiem.

Kuba napisał:
08 Września 2011
IP: 93.105.207.*
Zgoda zgodą, ale regulamin regulaminem nie ma żadnych podstaw prawnych, aby dopuścić Skarżysko do rozgrywek!

prestige napisał:
08 Września 2011
IP: 91.94.213.*
Notatki służbowej nie podpisują dwie strony tylko pracownik wykonujący zadanie, dla przełożonego. W tym przypadku podpisy zostały złożone przez Przewodniczących Gier i Dyscypliny z obydwu związków na wyraźne polecenie Prezesów z wytycznymi co do treści. Pan chce cokolwiek podważać!!!!!
Chcesz dyskutować z takimi PERSONAMI.
Tak ma być i już.
Chyba że się wycofa.

prestige napisał:
08 Września 2011
IP: 91.94.213.*
Kuba masz rację.

Kuba napisał:
09 Września 2011
IP: 93.105.207.*
prestige, dobrze napisane - notatka jest dla przełożonego, a nie do powoływania się na nią przez Zarząd ŚOZTS! Przewodniczący WGiD wg mnie nie są organami władnymi podejmować wiążące decyzje. Oczywiście, wstępne rozmowy nie prowadzi się na forum Zarządu, ale dopiero Zarząd podejmuje uchwały, które są wiążące!

Kuba napisał:
09 Września 2011
IP: 93.105.207.*
Zastanawia mnie jeszcze jedno stwierdzenie Prezesa ŚOZTS, zdaniem którego sprzeciw Zarządu ŁOZTS co do pkt 10.1 regulaminu ŚOZTS (a tym samym II ligi) świadczy o dominacji drużyn z woj. łódzkiego. Co ma piernik do wiatraka?

??? napisał:
09 Września 2011
IP: 83.26.113.*
3/ Uchwała Nr. 68/2011 dot. powołania II ligi mężczyzn w SKTS Skarżysko-Kamienna
Taki zapis dyskredytuje kompetencje osób prowadzących te rozgrywki, którzy ignorują przyjęte zasady spadku i awansu do danej ligi rozgrywkowej. W następnej uchwale proponuję uwalić niestosowanie się do regulaminu PZTS.

pingpong napisał:
09 Września 2011
IP: 79.185.98.*
ale dzięki temu cały tenisowy światek wie ,gdzie leży Skarżysko,a mają teraz piękną drogę ekspresową,warto się przejechać

prestige napisał:
09 Września 2011
IP: 91.94.41.*
Prezes Piątek dał się wpuścić w maliny przez Prezesa Pielacińskiego, tylko dlaczego w porę nie wylazł z tych krzaków?

did napisał:
09 Września 2011
IP: 79.191.17.*
Ożarów i Skarżysko mieli dużo czasu przed sezonem aby dokonać fuzji zanim PZTS wydał przepis zakazujący ale oczywiście jak to w Polsce bywa na pierwszym miejscu urlopy wakacje itp. Jest to wyłącznie wina obu zainteresowanych stron. W myśl przepisów Skarżysko nie ma prawa grac i koniec!!!!!
Co do dalszej częsci sporu proponuje spotkanie Zarządów obu Związków i podjęcie wspólnych krokow w celu jak najszybszego zażegnania tego SKANDALU i zatarcia wrażenia że ktoś chciał załatwiać własne cele a także zaistnieć w świadku. Panowie PREZESI do dzieła zawodnicy czekają. Gdzie jest terminarz?
Na 2 tygodnie przed startem ligi jesteście w czarnej dup ... Może trzeba zrobić miejsce innym skoro sobie jawnie nie radzicie ??? I pamiętajcie to zawodnicy są najważniejsi nie WY!!!!
My czekamy i patrzymy wam na ręce. Wam niestety z małej litery. Pozdrawiam

Bartek napisał:
09 Września 2011
IP: 178.73.48.*
Wzorem zmian MOZTS
Zmiany pod zamowienie 2 klubów. które spadły z 2 ligi (dla ułatwienia 2 ostatnie miejsca)...

??? napisał:
09 Września 2011
IP: 83.26.113.*
Wszystkie kluby i zawodników obowiązują sztywne terminy, oczywiście jak muszą zapłacić za licencje klubowe, zawodnicze, pod groźbą niedopuszczenia do rozgrywek, a jakie sankje ponoszą działacze za brak dotrzymywania terminów oranizacji rozgrywek? Chyba tylko takie, że jest o nich głośno.

pingpong napisał:
09 Września 2011
IP: 79.185.98.*
niestety to prawda,zupełnie jak nasza polska władza,tylko obywatel czy zawodnik ponosi konsekwencje

prestige napisał:
09 Września 2011
IP: 79.162.84.*
Zawodnicy ze Skarżyska !!!- nie ma się czym martwić, w 3 lidze nie ma dla was przeciwnika. Witamy w 2 lidze w następnym sezonie.
Pozdrowienia

wiemy, ze wolno napisał:
09 Września 2011
IP: 31.11.135.*
panowie komentatorzy, nie ma przepisu zakazującego łączenia klubów, sekcji, to jest plotka rozpuszczana przez pana Małeckiego. Wystarczy zapytać się PZTS oficjalnie na jakiej podstawie jest zakaz łączenia sekcji, klubów, drużyn. Zakaz ten musi być wyraźnie zapisany w przepisach, jeżeli czegoś nie ma, to nie oznacza ze nie wolno. polskie prawo wyraźnie stanowi, ze zakazy, ograniczenia muszą być wyrażone w ustanawianych normach prawnych. PZTS w tym sezonie wpuścił się w maliny, nie wpisując tego zakazu lub ograniczenia, i teraz tworzy legendę, że nie wolno.

kibic napisał:
09 Września 2011
IP: 79.185.98.*
jak znam życie to nie było żadnego przekazania sekcji z Ożarowa do Skarżyska,po prostu utworzno nowy klub Skts i tyle

did napisał:
09 Września 2011
IP: 83.6.77.*
Jeżeli naprawde nie ma przepisu to czy Skarżysko złożyło odpowiednie dokumenty do PZTS i czy otrzymało zgodę na fuzję?
Jeżeli tak to ma prawo grać w II lidze

did napisał:
09 Września 2011
IP: 83.6.77.*
Ok wiem już wszystko. Skarżysko nie ma prawa grać w II lidze. Koniec i kropka.

an napisał:
09 Września 2011
IP: 213.17.189.*
Myślałem,że to coś z netem ,a to cenzura.Pozdrawiam

aaa napisał:
09 Września 2011
IP: 79.185.102.*
Skarżysko nie może grać w II lidze dlatego, że Alit dalej istnieje i nie rozwiązał sekcji tenisa i mają podobno grać w III lidze...

pingpong napisał:
09 Września 2011
IP: 79.185.103.*
Tak czytam,czytam i czytam i stwierdzam,ze nie był to przekręt a niezrozumienie i dyletanctwo,trzeba przywrocić działanie zgodne z regulaminem i tyle,12 drużyn bez Skarżyska

czkamyk napisał:
09 Września 2011
IP: 91.150.221.*
Niech grają skoro mają zespół na poziomie 2 ligi.Afery są wszędzie.Poza tym i tak nikt nie respektuje przepisów i regulaminów.Dlaczeg o PZTS nie zmieni regulaminów odnośnie przejścia do innych klubów w trakcie sezonu jak klub nie chce płacić za kontrakty.Co mają robić dziewczyny z Bronowianki jak zostały już zgłoszone przez klub?!
W Niemczech są okienka transferowe a u nas ... ... .
W piłce nożnej w ciągu sezonu można przejść do zespołu z wyższej ligi.U nas siedzą goście od czasów Gierka w PZTSie bo cały czas co koryto to koryto
Ściągnijcie Chińczyka- 1 jego klub zapłaci 1500 zł a następny już nic.Paranoja, ale nie w PZTSie

kacperek napisał:
09 Września 2011
IP: 83.10.35.*
juz dawno powinno byc minimum 14 druzyn.mala ilosc wtk mala ilosc gier w lidze jaki sens to prowadzic ... .gdzie sie ogrywac ... ... ... ... ... gzdzie majagrac mlodzi ??? ???

prestige napisał:
10 Września 2011
IP: 79.162.78.*
Należy wprowadzić możliwość gry od razu nawet w wyższych ligach za odpowiednią opłatą.

tom napisał:
10 Września 2011
IP: 178.56.98.*
ja tam chciałbym założyć druzynę i grac od razu w Ekstraklasie a pierwszy mecz bedziemy mieć z Bogoria gdzie spotkam sie na I stole z Wangiem Zeng Yi a z racji tego,że gram stylem penholder będzie to dla mnie niezłe i pozytywne doswiadczenie...a może nawet uda mi się wygrac skoro Wang przegrywa nawet z 17-latkami reprezentujacymi 5-tą chińska ligę.
;-D

prestige napisał:
10 Września 2011
IP: 46.134.46.*
Zapłacisz i grasz. Proponuję 20 000 za udział w rozgrywkach ekstraklasy.

prestige napisał:
10 Września 2011
IP: 46.134.46.*
Myślę, że powinno być więcej, ale to rozważania czysto teoretyczne.
Pomysł za to dobry. Pieniądze przeznaczyć na kluby uczestniczące w rozgrywkach w danej lidze.

mEC napisał:
10 Września 2011
IP: 85.221.208.*
do prestige: 20 000 zł to możesz przeznaczyć na waciki, jak uzbierasz 200 000 zł. to możesz pomysleć o ekstraklasie.

gracz napisał:
11 Września 2011
IP: 178.36.128.*
To tak z ciekawości się spytam czy w tym sezonie wogóle ruszy 2 liga?? I kiedy zostanie wydany oficjalny komunikat o składach drużyn i terminie startu ligi??Znając życie komunikat pojawi się w ostatnim tygodniu zaraz przed startem, a przeciez wiekszośc osób jest pracujących i chciało by wiedzieć wczesniej kiedy startuje liga, czy tego nie rozumieja panowie którzy są odpowiedzialni za 2 lige??

Tomir napisał:
11 Września 2011
IP: 91.189.3.*
Wszyscy się pytają na jakiej podstawie ta drużyna miałaby grać w II lidze - to proste

KOMUNIKAT ŚOZTS NR. 01/08/11

3/ Uchwała Nr. 68/2011 dot. powołania II ligi mężczyzn w SKTS Skarżysko-Kamienna

kibic napisał:
11 Września 2011
IP: 83.10.173.*
Tytuł charakterystyczny dla tej strony. Dzień bez wydumanej przez autora afery na tej stronie to dzień stracony. Już tyle "afer" na tej stronie było, tylko żadna nie okazała się aferą czy przekrętem.

kibic7 napisał:
11 Września 2011
IP: 79.185.89.*
ale z tą uchwałą to rozumiem Prima Aprilis

Do gracza napisał:
11 Września 2011
IP: 93.105.207.*
Jeszcze trzeba uzupełnić ranking za zeszły sezon. Trudna praca dla działacza!!!!

prezes klubu w napisał:
12 Września 2011
IP: 83.23.121.*
Oby to sie dzialo tylko tam: ja do dzis nie wiem w ktorej lidze gra nasza druzyna w Wielkopolsce. A koszty: licencje zawodnicze itp musialem poniesc do 10.09.
Zarzad WZTS w Pn nie ma i nie chce miec kontroli nad rozgrywkami w innych rejonach wojewodztwa.

??? napisał:
12 Września 2011
IP: 83.26.59.*
No, już się dogadali? Kiedy start?

did napisał:
12 Września 2011
IP: 83.6.61.*
Dogadali ponoć 24.09

??? napisał:
12 Września 2011
IP: 83.26.59.*
Ale 25.09 są półfinały juniorów?

did napisał:
12 Września 2011
IP: 83.10.212.*
i co z tego
zawsze była kolejka ligowa i np WTK seniorów w miedziele
Co tydzien cos jest

??? napisał:
12 Września 2011
IP: 83.26.59.*
Oczywiście tylko zwróć uwagę, że półfinały są w Zamościu i uważasz, że po meczu który zaczyna się o 16 w sobotę ktoś będzie drałował np 350 kilometrów do Zamościa na niedziele?

??? napisał:
12 Września 2011
IP: 83.26.59.*
Oczywiście do Łańcuta nie Zamościa

Kuba napisał:
12 Września 2011
IP: 93.105.207.*
Niebywałe!!! Mamy terminarz!!!

Tomir napisał:
12 Września 2011
IP: 91.189.3.*
Jest 5 dni na wniesienie poprawek do terminarza - zatem piszcie do p. S. Grzyba Przew. WGiD ŚOZTS

kibic7 napisał:
12 Września 2011
IP: 79.185.87.*
mądra decyzja,lepiej późno niż wcale,opamiętanie przyszło

Tomir napisał:
12 Września 2011
IP: 91.189.3.*
A czy ktoś czytając regulamin ŚOZTS wyczytał zasady spadku i awansu z i do II ligi?

kibic7 napisał:
12 Września 2011
IP: 79.185.87.*
muszą to sprecyzować

Kuba napisał:
12 Września 2011
IP: 93.105.207.*
Kolejna wpadka ŚOZTS - kolejka 27.11 - II WTK seniorów w Łodzi

Kuba napisał:
12 Września 2011
IP: 93.105.207.*
Zasady spadku - pkt 8.2
Zasad awansu - brak

Sezon 2012/13 - wychodzi na to, że będzie 10 drużyn - a ktoś kiedyś chciał 14

gracz napisał:
12 Września 2011
IP: 87.205.32.*
Czyli mam rozumieć ze Skierniewice i Skarżysko nie gra w tym sezonie w 2 lidze??

did napisał:
12 Września 2011
IP: 83.10.212.*
po 1 nie grają skierniewice i skarżysko
po 2 grałem kiedys w sobote w swinoujsciu a w niedziele wtk w lodzi i nikt sie nie pytał czy zdąze i czy przypadkiem nie mam za daleko 500 km
Dajcie im pracować i wierzcie ze w tym całym zamieszaniu łodzkie jest tak sakmo winne jak świętokrzyskie
Ze sportowym pozdrowieniem

did napisał:
12 Września 2011
IP: 83.10.212.*
skoro spadają 2 druzyny to i 2 wchodzą po jednej z kazdego wojewodztwa tak podobnie jak w zeszlym roku

did napisał:
12 Września 2011
IP: 83.10.212.*
w razie potrzeby dodatkowe baraże wszystko ok
Regulaminy oddzielne dla kazdego woj dot. III ligi

Kuba napisał:
12 Września 2011
IP: 93.105.207.*
@did: ale gdzie masz to zapisane? Awans do II ligi powinien być integralną częścią regulaminu II ligi, bo gdyby np. łOZTS zapisal ze awansuja 2 druzyny, a śOZTS 1? Wyszłaby jakaś paranoja. W zeszłym roku w regulaminie II ligi sprawa zarówno spadków, jak i awansów była klarownie wyjaśniona. W obecnie obowiązującym regulaminie nie istnieje coś takiego jak awans do II ligi, stąd pytanie: jaki jest cel rozgrywania III ligi? Absurd goni absurd.

zxc napisał:
13 Września 2011
IP: 78.155.115.*
PZTS postanowił że obowiązują zasady jakie obowiązywały w poprzednim sezonie

kibic10000000 napisał:
13 Września 2011
IP: 79.185.97.*
czyli rozumiem,że wicemistrzowie 3 lig grają baraż a potem z 3 od końca z 2 ligi

zxc napisał:
13 Września 2011
IP: 78.155.115.*
tak dokładnie

kibic napisał:
16 Września 2011
IP: 79.185.78.*
terminarz 2 ligi zrobiony przez SOZTS już jest,za to teraz Łódź spóźnia się ze swoimi terminarzami 3,4,5 ligi,przyganiał kocioł garnkowi...

an napisał:
16 Września 2011
IP: 213.17.189.*
Może czas "przekręcić"już ten temat?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.