...

Weronika Pelczar i Rafał Stąpor wygrali I WTK młodzików na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 04 Września 2011

Zwycięstwem Weroniki Pelczar (KKTS MOSiR Krosno) i Rafała Stąpora (UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa) zakończył się rozgrywany w Nowej Sarzynie I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików. W finałach laureaci pokonali odpowiednio: Katarzynę Kuligę (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) oraz Kamila Klocka (PUKS Arka Łętownia).

W turnieju młodzików wielkiej rzeczy dokonał Rafał Stąpor. Pingpongista UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa, w zawodach rozstawiony dopiero z numerem 25., z niebywałą łatwością pokonywał kolejnych swoich przeciwników - w tym zarówno turniejową "jedynkę", Michała Urbana (w półfinale, 3:0), jak i "dwójkę", Kamila Klocka, z którym stoczył znakomity pojedynek w finale.

W decydującym meczu reprezentant PUKS Arka Łętownia prowadził co prawda już 2:1 w setach, ale w kolejnych dwóch partiach górę wzięła pewna, pozbawiona kompleksów gra Stąpora. Dodać tu należy, że zawodnik z Kolbuszowej okazał się najlepszym w WTK Młodzików w swoim zaledwie drugim występie w imprezie tej rangi!



REKLAMA Czytaj dalej



Pełna klasyfikacja młodziczek:
1. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno) - awans do półfinału do I OTK
2. Katarzyna Kuliga (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) - awans do półfinału do I OTK
3. Karolina Piasecka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) - awans do półfinału do I OTK
4. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka) - awans do półfinału do I OTK
5. Barbara Wereda (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) - awans do półfinału do I OTK
6. Wiktoria Rut (UKS Dedal Urzejowice) - awans do półfinału do I OTK
7. Katarzyna Grec (TKS Pro-Familia Wojaszówka) - rezerwa nr 1
8. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) - rezerwa nr 2
9. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
10. Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów)
11. Klaudia Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
12. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
13. Adrianna Frydrych (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
14. Jagoda Kuśmierczyk (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
15. Patrycja Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
16. Sabina Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
17. Kinga Ryczek (LUKS ZSP Zasów)
18. Julia Malczewska (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
19. Katarzyna Strzęciwilk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
20. Justyna Rutkowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
21. Martyna Miara (UKS Feniks SP Krzeczowice)
22. Urszula Burchała (KKTS MOSiR Krosno)
23. Martyna Stachniak (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
24. Karolina Malczewska (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
25. Małgorzata Zielińska (LUKS ZSP Zasów)
26. Izabela Zygmunt (LUKS ZSP Zasów)
27. Oliwia Uczarczyk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
28. Paulina Przybysz (PUKS Arka Łętownia)
29. Martyna Jarema (UMKS Dubiecko)

Pełna klasyfikacja młodzików:
1. Rafał Stąpor (UKS Spartakus ZET-BUD Kolbuszowa) - awans do półfinału do I OTK
2. Kamil Klocek (PUKS Arka Łętownia) - awans do półfinału do I OTK
3. Michał Urban (LKS Jodłowa) - awans do półfinału do I OTK
4. Kamil Wiśniowski (KSTS MOSiR Krosno) - awans do półfinału do I OTK
5. Adrian Kowal (PKS Kolping Jarosław) - awans do półfinału do I OTK
6. Arkadiusz Suchy (PKS Kolping Jarosław) - awans do półfinału do I OTK
7. Kamil Paterek (KTS Tarnobrzeg) - rezerwa nr 1
8. Jakub Zastyrec (PKS Kolping Jarosław) - rezerwa nr 2
9. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
10. Patryk Szczurek (UKS TKKF Dukla)
11. Mateusz Dziadura (LKS Jodłowa)
12. Jakub Nienajadło (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
13. Maksymilian Miłoś (MKS TS Mielec)
14. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
15. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
16. Marcel Bal (UMKS Dubiecko)
17. Damian Wywiórski (LKS Strażak Bratkówka)
18. Michał Majcher (KS Łańcut)
19. Dominik Grzebyk (LKS Jar Kielnarowa)
20. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia)
21. Krzysztof Kędzierski (KTS Tarnobrzeg)
22. Filip Stasiowski (MKS Skarbek Gogołów)
23. Adam Sowula (UMKS Dubiecko)
24. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław)
25. Filip Bochnacki (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
26. Artur Wrzesień (KTS Tarnobrzeg)
27. Jakub Stanek (KTS Tarnobrzeg)
28. Rafał Zaborowski (PKS Kolping Jarosław)
29. Konrad Pękala (LKS Jar Kielnarowa)
30. Bartosz Rząsa (LKS Strażak Bratkówka)
31. Łukasz Piasecki (MKS Skarbek Gogołów)
32. Marcin Kozłowski (PUKS Arka Łętownia)

źródło: POZTS


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.