...

Polacy zdominowali MM weteranów

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 29 Sierpnia 2011

Teresa Gregorczyk, Georgy Rubinstein (RUS), Wojciech Potrykus, Marian Strzałka, Jerzy Przygoda, Zdzisław Orzechowski i Remigiusz Kacperczyk wygrali międzynarodowe mistrzostwa Polski weteranów w tenisie stołowym.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacje końcowe do pobrania TUTAJ.


Ilość komentarzy: 10

weteran napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 77.255.83.*
Szkoda ,że MIĘDZYNARODOWE MP są tak słabo obsadzone???

weteran napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 77.255.83.*
I nie miałem na myśli jakości zawodników!

kibic napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 83.9.120.*
fakt. obsada żadna wiec pozim jako taki

weteran napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 93.105.57.*
To żałosne,chamskie i bezczelne próbować promować w tym kraju jakieś turnieje weteranów!!! Kogo na to stać! Dlaczego nie pisze tu się ile kosztują trzy turnieje z opłaceniem licencji,hoteli z posiłkami i dojazdem na te turnieje!!! Banda łobuzów i złodziei!!! Dlaczego trzy turnieje? Bo żeby być dopuszczonym do MP Weteranów należy uczestniczyć w co najmniej trzech turniejach!!! W zdecydowanej mierze robi tak większość uczestników!!! Dlatego nazwa " Turnieje Weteranów Biznesowych" to dobre określenie!

uczestnik napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 93.105.57.*
Zgadzam się co do kosztów jakie trzeba ponieść,aby uczestniczyć w takowych turniejach. Grałem na jednym i pięć stówek było za mało! To był mój pierwszy i ostatni turniej! Nie będę idiotą jak mój znajomy,który aby pojechać na MP Weteranów zadłużył się w banku i teraz prosi o pożyczki. To jest po prostu nabijanie kabzy organizatorom i całej zasranej Radzie Weteranów przy złodziejskim PZTS.

stanisław napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 93.105.57.*


Marek Przybyłow napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 85.222.100.*
Weteranie/uczestniku /stanisławie o wspólnym numerze IP: 93.105.57.*
Obrażasz dużą liczbę weteranów, dla których zawody weteranów są niezwykle istotnym elementem życia!
Ale jeśli działasz z niskich pobudek zemsty za mój dzisiejszy artykuł o Lucjanie Błaszczyku to rób to na moje konto! Mnie możesz obrażać, ale zostaw w spokoju środowisko weteranów.
Łączę wyrazy szacunku
Marek Przybyłowicz

czkamyk napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 91.150.221.*
Niestety Panie Marku nie każdy musi się z Panem zgadzać.Jest internet i możliwość wypowiadania się swobodnego- niech Pan nie wmawia ludziom że Jastrzębie nie dostało OTK Weteranów po układach z Panem a podawanie na stronie że nie było czasu to ściemnianie i zamydlanie oczu.To że będzie 1 OTK to każdy wie, wystarczyło pod koniec poprzedniego sezonu spytać się czy są chętni.10 turniejów dla weteranów to lekka przesada.Popatrzmy ile jest OTK-ów seniorów.
Robienie turniejów 3-dniowych , niestety powoduje dodatkowe koszty i proszę nie mówić że tylko dla jednej czy dwóch kategorii tylko.
Poza tym obsada MMP musiała być taka a nie inna skoro w tym terminie było jeszcze kilka turniejów dla weteranów.

player napisał:
29 Sierpnia 2011
IP: 83.10.176.*
Oj to sensacyjne wyniki. Przyćmiły złoto w tyczce

marek napisał:
30 Sierpnia 2011
IP: 77.237.6.*
Opanujcie się ludzie! Zwłaszcza "weteran". To weterani promują sami siebie! Sami wybierają swoją Radę i sami ustalają regulaminy, które są zatwierdzane. Istnieje ciągła możliwość zgłaszania wniosków i poprawek. Nie ma przymusu uczestniczenia w turniejach. Nie jestem biznesmenem tylko emerytem więc wybieram tylko te turnieje, na które mnie stać. Poza tym istnieją możliwości wspierania przez lokalne organizacje. Każdy niezadowolony ma możliwość pokazania jak się organizuje wzorcowe turnieje. Przez 4 lata obserwowałem jak integruje się środowisko weteranów tenisa stołowego. Nawiązałem wiele przyjaźni. Ruch weteranów to jedno z niewielu pozytywnych i pożądanych zjawisk na tle ogólnej degrengolady w polskim sporcie. Żaden sfrustrowany "weteran" czy inni wiecznie z wszystkiego niezadowoleni nie są wstanie tego zmienić!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.