...

Paweł Gąsiorski, Mirosław Warzecha i Adam Duch wygrali Wakacyjne Grand Prix Częstochowy!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 20 Sierpnia 2011

Paweł Gąsiorski (Kebab Częstochowa), Mirosław Warzecha (Solidarność ISD HCz) i Adam Duch (TSV Rostock Süd) wygrali cały cykl Wakacyjnego Grand Prix Częstochowy im. Stanisława Kornackiego. W finałowym turnieju wystąpiło 63. zawodników i zawodniczek.

klasyfikacje:

do 40 lat:
1. Robert Wielgosz
2. Paweł Gąsiorski
3. Krzysztof Malcher
4. Rafał Żurek
5. Wojciech Pytlas
6. Arkadiusz Skupiński
7. Tomasz Przebierała
8. Paweł Żurek
9. Filip Matyśkiewicz
10. Barbara Michalska
11. Rafał Michalak
12. Jakub Kobos
13. Robert Łaszczych
14. Łukasz Palacz
15. Jacek Szczypta



REKLAMA Czytaj dalej



klasyfikacja końcowa:
1. Paweł Gąsiorski - 92 (20, 20, 8, 20, 32)*
2. Robert Wielgosz - 80 (14, 12, 14, 40)
3. Krzysztof Malcher - 66 (8, 4, 14, 16, 28)
4. Rafał Żurek - 50 (14, 8, 4, 24)
5. Arkadiusz Skupiński - 28 (6, 6, 16)
6. Paweł Żurek - 26 (6, 4, 4, 12)
7. Michał Gola - 24 (8, 16)
8. Łukasz Marczewski - 24 (16, 8)
9. Krzysztof Żebro - 20 (12, 8)
10. Krystian Gajda - 20 (12, 8)
11. Mateusz Tomaszewski - 20 (20)
12. Wojciech Pytlas - 16 (16)
13. Maciej Kosal - 16 (16)
14. Artur Badura - 14 (6, 4, 4)
15. Michał Kumor - 14 (4, 6, 4)
16. Tomasz Przebierała - 13 (1, 12)
17. Jakub Kobos - 13 (2, 1, 1, 2, 8)
18. Filip Matyśkiewicz - 12 (2, 2, 8)
19. Robert Łaszczych - 12 (4, 2, 2, 4)
20. Rafał Michalak - 12 (1, 1, 2, 8)
21. Andrzej Żebro - 12 (6, 6)
22. Michał Stomchal - 12 (12)
23. Konrad Sławek - 10 (4, 2, 4)
24. Barbara Michalska - 9 (1, 8)
25. Przemysław Orzechowski - 8 (2, 4, 2)
26. Piotr Kędzierski - 8 (2, 6)
27. Artur Gwizdoń - 8 (8)
28. Daniel Glin - 6 (4, 2)
29. Jacek Szczypta - 5 (1, 4)
30. Łukasz Palacz - 4 (4)
31. Adam Waleszczyński - 4 (1, 2, 1)
32. Ewelina Waleszczyńska - 4 (1, 2, 1)
33. Paweł Kozłowski - 4 (4)
34. Adam Staniczek - 4 (4)
35. Marcin Woś - 3 (2, 1)
36. Nikodem Ogoński - 2 (2)
37. Krzysztof Waleszczyński - 1 (1)
38. Bartłomiej Matachowski - 1 (1)
39. Tomasz Skonieczny - 1 (1)
40. Jakub Ptak - 1 (1)
41. Wojciech Wierzbicki - 1 (1)

pow. 40 lat:
1. Tomasz Dziubecki
2. Mirosław Warzecha
3. Waldemar Józala
4. Rafał Serwata
5. Janusz Całus
6. Grzegorz Czornik
7. Marian Dziewoński
8. Mariusz Nabiałek
9. Marek Pyzik
10. Krystian Małczak
11. Tadeusz Danielewicz
12. Ryszard Gawron
13. Jan Kasendra
14. Marek Dziedziński
15. Michał Burzyński
16. Ryszard Kobos
17. Marek Ciesielski
18. Jarosław Siwik

klasyfikacja końcowa:
1. Mirosław Warzecha - 92 pkt. (16, 20, 20, 20, 32)*
2. Waldemar Józala - 78 (20, 14, 16, 28)
3. Tomasz Dziubecki - 62 (8, 14, 40)
4. Grzegorz Czornik - 56 (8, 16, 16, 8, 16)
5. Rafał Serwata - 54 (14, 8, 8, 24)
6. Marek Pyzik - 38 (12, 6, 12, 8)
7. Krystian Małczak - 34 (6, 14, 6, 8)
8. Marian Dziewoński - 28 (8, 4, 4, 12)
9. Mariusz Nabiałek - 28 (4, 8, 4, 12)
10. Janusz Całus - 22 (6, 16)
11. Jan Kasendra - 17 (8, 4, 1, 4)
12. Tadeusz Danielewicz - 16 (6, 1, 1, 8)
13. Grzegorz Wagner - 16 (4, 12)
14. Ryszard Gawron - 14 (2, 2, 1, 2, 8)
15. Michał Burzyński - 14 (4, 4, 2, 1, 4)
16. Marek Dziedziński - 12 (4, 4, 4)
17. Waldemar Płotka - 12 (12)
18. Sławomir Wawryło - 11 (6, 4, 1, 1)
19. Krzysztof Skwara - 10 (4, 6)
20. Ryszard Kobos - 9 (2, 2, 1, 1, 9)
21. Paweł Burchard - 7 (1, 6)
22. Marek Ciesielski - 4 (1, 1, 2)
23. Jarosław Siwik - 4 (1, 1, 2)
24. Leszek Janeczek - 4 (4)
25. Bogdan Chmielarz - 4 (4)
26. Waldemar Nowakowski - 4 (2, 2)
27. Witold Stęchły - 4 (4)
28. Grzegorz Sosnowski - 4 (4)
29. Piotr Kulok - 3 (2, 1)
30. Andrzej Łępicki - 3 (1, 2)
31. Bogdan Auguścik - 2 (2)
32. Marek Kacprzyk - 2 (1, 1)
33. Dariusz Puchała - 2 (2)
34. Ireneusz Karyl - 1 (1)
35. Piotr Nowicki - 1 (1)
36. Henryk Płotka - 1 (1)
37. Stanisław Pająk - 1 (1)

Open:
1. Adam Duch
2. Wojciech Pytlas
3. Paweł Gąsiorski
4. Robert Wielgosz
5-6.
Rafała Serwata
Tomasz Dziubecki
7-8.
Krzysztof Malcher
Waldemar Józala
9-12.
Jan Kasendra
Marek Pyzik
Mirosław Warzecha
Mariusz Nabiałek
13-16.
Ryszard Kobos
Marek Dziedziński
Tadeusz Danielewicz
Krystian Małczak
17-24.
Michał Burzyński
Barbara Michalska
Marian Dziewoński
Tomasz Przebierała
Rafał Michalak
Kacper Gołda
Marek Ciesielski
Jakub Kobos
25-30.
Łukasz Palacz
Arkadiusz Skupiński
Jarosław Siwik
Ireneusz Stasiak
Filip Matyśkiewicz
Jacek Szczypta

klasyfikacja końcowa:
1. Adam Duch - 100 pkt. (20, 20, 20, 40)*
2. Paweł Gąsiorski - 80 (14, 16, 16, 20, 28)
3. Robert Wielgosz - 50 (12, 8, 6, 24)
4. Tomasz Dziubecki - 46 (14, 16, 16)
4. Rafał Serwata - 46 (8, 8, 14, 16)
6. Waldemar Józala - 44 (8, 12, 12, 12)
7. Mirosław Warzecha - 36 (6, 12, 8, 8, 8)
8. Wojciech Pytlas - 32 (32)
9. Marek Pyzik - 26 (6, 4, 8, 8)
10. Krystian Małczak - 22 (4, 8, 6, 4)
11. Jan Kasendra - 21 (1, 6, 6, 8)
12. Krzysztof Malcher - 18 (4, 1, 1, 12)
13. Łukasz Szata - 16 (16)
14. Maciej Kosal - 14 (14)
15. Mariusz Nabiałek - 11 (1, 1, 1, 1, 8)
16. Tadeusz Danielewicz - 10 (4, 1, 1, 4)
17. Marian Dziewoński - 10 (4, 4, 2)
18. Marek Dziedziński - 9 (1, 4, 4)
19. Ryszard Kobos - 8 (2, 1, 1, 1, 4)
20. Paweł Żurek - 8 (4, 4)
21. Rafał Żurek - 6 (6)
22. Grzegorz Czornik - 6 (4, 2)
23. Mateusz Tomaszewski - 6 (6)
24. Jakub Kobos - 5 (1, 1, 1, 1, 2)
25. Rafał Michalak - 5 (1, 1, 1, 2)
26. Michał Kumor - 5 (2, 1, 2)
27. Tomasz Przebierała - 5 (2, 1, 2)
28. Michał Burzyński - 5 (1, 1, 1, 1, 2)
29. Marek Ciesielski - 4 (1, 1, 2)
39. Daniel Michael - 4 (4)
31. Leszek Janeczek - 4 (4)
32. Konrad Sławek - 4 (1, 2, 1)
33. Sławomir Wawryło - 4 (2, 1, 1, 1)
34. Waldemar Płotka - 4 (4)
35. Filip Izworski - 4 (4)
36. Artur Gwizdoń - 4 (4)
37. Michał Stomchal - 4 (4)
38. Barbara Michalska - 3 (1, 2)
39. Filip Matyśkiewicz - 3 (1, 1, 1)
41. Arkadiusz Skupiński - 3 (1, 1, 1)
42. Przemysław Orzechowski - 3 (1, 1, 1)
43. Kacper Gołda - 2 (2)
44. Bogdan Auguścik - 2 (2)
45. Robert Łaszczych - 2 (1, 1)
46. Michał Gola - 2 (2)
47. Bartłomiej Matachowski - 2 (2)
48. Paweł Burchard - 2 (1, 1)
49. Grzegorz Sosnowski - 2 (2)
50. Krzysztof Gruszczyński - 2 (2)
51. Adam Staniczek - 2 (2)
52. Piotr Kędzierski - 2 (1, 1)
53. Andrzej Łępicki - 2 (1, 1)
54. Artur Badura - 1 (1)
55. Nikodem Ogoński - 1 (1)
56. Ireneusz Karyl - 1 (1)
57. Jakub Ptak - 1 (1)
58. Andrzej Żebro - 1 (1)
59. Henryk Płotka - 1 (1)
60. Waldemar Nowakowski - 1 (1, 1)
61. Marek Kacprzyk - 1 (1)
62. Stanisław Pająk - 1 (1)
63. Wojciech Wierzbicki - 1 (1)
64. Piotr Kulok - 1 (1)
65. Witold Stęchły - 1 (1)
66. Łukasz Palacz - 1 (1)
67. Jarosław Siwik - 1 (1)
68. Ireneusz Stasiak - 1 (1)
69. Jacek Szczypta - 1 (1)

* - do klasyfikacji generalnej liczą się po trzy najlepsze wyniki + rezultat z turnieju finałowego.


Ilość komentarzy: 5

PawelG napisał:
20 Sierpnia 2011
IP: 178.37.36.*
Gratulacje dla Roberta zagrales dzis na fajnym poziomie oby tak przez caly sezon!

Julian napisał:
20 Sierpnia 2011
IP: 85.89.190.*
Gratulacje dla zwycięzców.

Marek napisał:
20 Sierpnia 2011
IP: 62.141.246.*
Na sport.tm.pl zamieściłem trochę fotek. W sumie zdjęć jest 485. Zainteresowanych zapraszam od poniedziałku na foto.sport.tm.pl. Będzie można zamówić płytkę ze zdjęciami.

Junior xD napisał:
20 Sierpnia 2011
IP: 195.88.28.*
Nie no fajnie było

krab napisał:
23 Sierpnia 2011
IP: 178.183.173.*
kim jest Adam Duch ?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.