...

Nowa hala sportowa w Szczecinie

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 21 Lipca 2011

Bene Sport Szczecin

Wyświetleń: 4756

Komentarzy: 1

Tagi:
hala sportowa
Bene Sport Centrum

Po kilku latach przygotowań i dokładnie roku trwania budowy, dnia 1 lipca został otwarty ośrodek sportowo-rekreacyjny Bene Sport Centrum. To jedyne w chwili obecnej takie miejsce w Szczecinie, które daje możliwość uprawiania kilku dyscyplin sportowych, w tym tenisa stołowego.

Sam ośrodek zlokalizowany jest przy ulicy Modrej 80 w dzielnicy Bezrzecze.

Znajduje się w nim wielofunkcyjna hala z boiskami do siatkówki, koszykówki lub trzema kortami do badmintona, z nawierzchnią przyjazną dla stawów i minimalizującą możliwość kontuzji. Sześć profesjonalnych stołów do tenisa stołowego firmy Tibhar i trzy klatki do squasha firmy ASB - lidera w produkcji kortów do tej dyscypliny sportu. Dla fanów zajęć fitness, w Bene Sport Centrum przygotowane zostały dwie kompleksowo wyposażone sale. Entuzjaści Nordic Walking znajdą fachową poradę i możliwość spacerów pod okiem instruktora Leki. Całości dopełnia kawowe bistro, sauna i sklep ze sprzętem sportowym.
 
W Bene Sport Centrum mamy zamiar przeprowadzać cykliczne turnieje tenisa stołowego oraz wieloboje rakietkowe, łącznie z pełnymi turniejami racketlona (dzięki współpracy z pobliskim centrum tenisowym).REKLAMA Czytaj dalejWięcej zdjęć oraz szczegółowe informacje na temat hali znajdziecie na stronie www.benesport.pl.


Ilość komentarzy: 1

kibic napisał:
21 Lipca 2011
IP: 83.30.141.*
Super wykładzina.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.