...

Korea: Kolejny ciężki dzień

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 04 Lipca 2011

Nasz dzień rozpoczął się bardzo wcześnie. O 5.50 otrzymałyśmy telefon, że za godzinę powinnyśmy być gotowe do wyjścia. Pod hotelem czekał już na nas bus.

Kilka minut później znalazłyśmy się na planie zdjęciowym. Zjadłyśmy śniadanie, ale na szczęście gospodarze zapewnili nam pokarmy "europejskie", bo po koreańskim śniadaniu mogłybyśmy nie przeżyć. Następnie poznałyśmy wszystkich aktorów i okazało się, że wcielimy się w role Węgierek. Dostałyśmy ich reprezentacyjne stroje i udałyśmy na próby zdjęciowe. Odgrywanie wszystkich scen trwało od 9 do 19.30 i przez cały ten czas musiałyśmy być w stanie gotowości. Nasze sceny polegają głównie na odtwarzaniu różnych akcji, wcielaniu się w rolę zawodniczek i trenerów podczas mistrzostw świata z 1991 roku. Tylko wtedy Korea Północna i Południowa tworzyły jeden zespół. Wtedy również reprezentacja Korei zdobyła złoty medal drużynowych mistrzostw świata.

Dopiero dzisiaj dowiedziałyśmy się, że tytuł filmu to "Korea" i emitowany będzie w grudniu, prawdopodobnie w okresie świąt Bożego Narodzenia.REKLAMA Czytaj dalejTo był bardzo trudny dzień, szczególnie ze względu na wysoką temperaturę w ogromnej hali sportowej. Mimo wszystko godziny spędzone wśród przemiłych Koreańczyków na długo pozostaną w naszej pamięci.
Jutro ponownie zaczynamy o 7.00.

Natalia i Ola


Ilość komentarzy: 3

do bohaterek napisał:
04 Lipca 2011
IP: 83.15.5.*
J Estescie Bohaterkami i Ambasadorami Polski WIELKIE Gratki. Jak by nie bylo piekna przygoda brawo

ola i nat napisał:
05 Lipca 2011
IP: 183.106.70.*
te bohaterki i ambasadorki to zbyt wielkie slowa,ale to dla nas na pewno niesamowita przygoda

? napisał:
05 Lipca 2011
IP: 78.8.196.*
Witaj Nastka nie badz tak skromniutka osobka ,tam na tym wyjezdzie jestescie ambasadorkami.Super staracie sie jednak promowac ta dyscypline.Wielkie brawa pozdrowionka z Lodzi.Pracujecie solidnie a owoce bedziecie zbierac juz w najblizszych zawodach.Tylko wytrzymajcie ta ciezka prace.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.