...

SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej wygrała V memoriał Andrzeja Grubby

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 14 Czerwca 2011

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rawie Mazowieckiej (Paulina Stachecka, Katarzyna Gierach, Jakub Gierach, Jakub Polański) wygrała V memoriał Andrzeja Grubby w tenisie stołowym, który odbył się w Sopocie.


REKLAMA Czytaj dalej

najlepsza trójka:
I Szkoła Podstawowa nr 2 w Rawie Mazowieckiej
II Szkoła Podstawowa z Pisanicy
III Szkoła Podstawowa nr 20 Płock


Ilość komentarzy: 12

rawa maz napisał:
14 Czerwca 2011
IP: 83.10.94.*
Typowy uczniowski, szkolny klub .Trenerowi(nauczycie lowi WF) zalezy tylko na wynikach dla szkoły druzynówki itd.Sukcesy indywidualne zawodników schodzą na dalszy plan co zaowocuje zatrzymaniem w rozwoju młodych i zdolnych wychowanków.

maciek napisał:
14 Czerwca 2011
IP: 87.206.123.*
oni juz dawno sie wszyscy zatrzymali juz na otk juniorow, kadetow ich nie widac .standardowo maks. 2 liga w przyszlosci

Co za glupoty.. napisał:
14 Czerwca 2011
IP: 83.31.94.*
piszecie, pewnie z zazdrości. Nie jestem z Rawy z Rawą przegrywam, ale mam dla nich szacunek, a rzeczony nauczyciel (czapki z głów przed nim) robi co może i powoli są coraz większe sukcesy. A Szczerkowska to może skąd się wzięła?

123 napisał:
14 Czerwca 2011
IP: 188.47.64.*
A ja zazdroszczę takiego trenera. Potrafi przygotować grupę dzieci do turniejów. To, czy znajdą się w przyszłości kluby chętne rozwijać je dalej zależy od polityki tychże klubów. Pewnie, że łatwiej przejąć wytrenowanego przez innych zawodnika, jeśli klub ma pieniądze.

KOR napisał:
15 Czerwca 2011
IP: 83.30.16.*
Andrzej proszę napisz skąd się wzięła Szczerkowska.

kibic napisał:
15 Czerwca 2011
IP: 87.204.176.*
typowy uczniowski klub i trener... życzę każdej szkole i każdemu klubowi tak oddanego trenera i takich sukcesów. najlepiej pisać brednie jak ni ma się zielonego pojęcia o tym co się dzieje w klubie i drużynie. Rawska "dwójka" to ścisła Polska czołówka, w ostatnim m-cu dwa tytuły mistrzostw polski, teraz zwycięstwo w turnieju Andrzeja Grubby. Może warto się zainteresować jak nie zmarnować tych sukcesów i rozbudować rawski klub. Dzieciaki jesteście wspaniali DZIĘKI !!!

anonim napisał:
15 Czerwca 2011
IP: 77.79.252.*
o co wam chodzi ze szczerkowską ?

kibic napisał:
15 Czerwca 2011
IP: 83.10.94.*
Zaraz sie okaże że jak Szczera chodziła do podstawówki w Rawie to zawdzięcza sukcesy klubowi dwójka Rawa Maz którego nawet nie bylo w tych czasach.Zaden z zawodników tego klubu nie wyjdzie poza sukcesy w mlodzikach i wyniki druzynowo szkolne.Nikt nie podważa zasług trenera która są oczywiste ale to wszystko nie wyjdzie poza pewien poziom.Generalnie klub nie interesuja starty w turniejach indywidualnych np mini olympic itp ,najważniejsze sa zawody szkolne.

maciek napisał:
15 Czerwca 2011
IP: 87.206.123.*
w pelni sie zgadzam z kibicem rawa to tylko mlodziki i zawody szkolne ,nic wiecej ,na tym sie skonczy ,no chyba ze najbardziej utalentowani zawodnicy pojda do lepszych klubow,tego im zycze

MS napisał:
15 Czerwca 2011
IP: 194.54.84.*
Ale bredzenie, Zbychu Bajan robi kawał dobrej roboty. Sukcesywnie wypuszcza na turnieje ogólnopolskie grupkę ciekawych zawodników!

do kibica napisał:
15 Czerwca 2011
IP: 83.7.39.*
Nasza nieobecność na mini olimpic jest spowodowane tym, że w tym samym czasie organizowaliśmy finał ogólnopolski SZS.
Jeździliśmy na indywidualne mistrzostwa do Częstochowy i zawsze byliśmy na pudle. Brak zawodników na OTK-ach kadetów i juniorów - mamy jeszcze za małe dzieci w klubie. Nie trudno robić wielkie wyniki z wielkim budżetem i jednym zawodnikiem. W "wójce" jest nieco inaczej każdy grosz musimy sami wywalczyć a na dwóch trenerów jest ponad dwudziestka dzieciaków z różnych środowisk.

... napisał:
16 Czerwca 2011
IP: 83.10.218.*
Masz racje 'do kibica' nasz klub jest inny niż każdy. W naszym klubie jest dwóch trenerów na dwadzieścia osób a sale mamy taką że mieszczą się tam tylko max 7 stołów. A co do kadetów to gra Arek Kukla i on wywalczył brązowy medal na mistrzostwach polski,młodzicy pierwsza czołówka Polski do Rawa. Jeszcze pokażemy na kadetach i juniorach.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.