...

IMŚ: Li Qian w 3. rundzie!

Kategoria: Turnieje za granicą - Mistrzostwa Świata / 11 Maja 2011

Li Qian, jako jedyna z naszych reprezentantów, pozostała w turnieju głównym indywidualnych mistrzostw świata w tenisie stołowym. Li w 2. rundzie pewnie pokonała Portugalkę Mairę Xiao 4:0. Z zawodami pożegnała się Natalia Partyka, która uległa Koreance Yang Ha Eun 1:4.

wyniki 2. rundy:
YANG Ha Eun KOR - PARTYKA Natalia POL 4:1 (9-11, 11-5, 11-6, 11-5, 11-6)
XIAO Maria POR - LI Qian POL 0:4 (8-11, 4-11, 7-11, 1-11)

IP: 78.8.197.*
byc moze to jej juz ostatni pojedynek w tym turnieju.ale zyczymy jej dalszej gry.powodzenia LIU

pudzian napisał:
IP: 62.93.41.*
jakby to powiedzial mariusz: Polska gora chyba ze chiny

Jerry napisał:
IP: 83.11.125.*
No, niestety: nie udało się. A więc na tym koniec przygody naszych reprezentantów/-ek pod tytułem "Indywidualne Mistrzostwa Świata w Tenisie Stołowym Rotterdam 2011". Ale wg co niektórych jest całkiem nieźle, bo gdybym to np ja pojechał grać na tej imprezie, to bym nawet tyle nie ugrał. Świetne uspokojenie sumienia

obser napisał:
IP: 188.147.237.*
A ktoś liczył na medale? czy jest 1-32 czy 33-64 to jest to samo. Trzeba tak spojrzeć: plamę dali ci co przegrali z niżej notowanymi.

ooo napisał:
tak 5-8 to to samo co ostatni przedzial niezle

? napisał:
12 Maja 2011
IP: 78.8.119.*
No nie OBSER.Nie wypisuj takich bredni ,jednak jest roznica byc na pozycji 1-32 niz 32-64.Wiesz dobrze ze potega sa chinczycy i aby ich na tej imprezie przejsc to juz duzy sukces dla europejczykow.