...
 • Skład reprezentacji Polski na ME

  Kategoria: Zawodnicy - Pozostałe / 17 Marca 2005

  Tylko jedna "nowa" zawodniczka znalazła się w reprezentacji Polski na zbliżające się mistrzostwa Europy. Chodzi o wicemistrzynię Polskie – Paulinę Narkiewicz.

  Tagi:

 • Spora niespodzianka

  Kategoria: Liga profesjonalna - Ekstraklasa / 17 Marca 2005

  Sporą niespodzianką zakończyła się ostatnia kolejka kobiecej ekstraklasy. W ostatnim meczu rundy zasadniczej, zespół AZS AJD Print Cycero Rolnik Częstochowa uległ Ośrodkowi PZTS Kraków 1:3.

  Tagi:

 • Ateny - 2004

  Kategoria: Turnieje za granicą - Igrzyska Olimpijskie / 16 Marca 2005

  Ryu Seung Min i Zhang Yining triumfowali na olimpiadzie w Atenach. Ryu po bardzo dobrej grze w finale pokonał Wang Hao a Zhang Yining gładko ograła Kim Hyang Mi.

  Tagi:

 • Czołówka LM

  Kategoria: Liga profesjonalna - Liga Mistrzów / 15 Marca 2005

  Władimir Samsonow (Royal Villette Charleroi) oraz Ryu Seung Min (SVS Niederoesterreich) są najlepszymi zawodnikami w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Obydwaj zawodnicy mają po 7 wygranych i po 1 porażce. Jedynym zawodnikiem, który jeszcze nie doznał porażki jest Timo Boll (TTV RE-BAU Goennern), który grał, z powodu kontuzji, tylko w czterech spotkaniach.

  Tagi:

 • Na ME bez Krzeszewskiego

  Kategoria: Zawodnicy - Pozostałe / 15 Marca 2005

  Kontuzjowany Tomasz Krzeszewski nie wystąpi w mistrzostwach Europy w tenisie stołowym, które od 27 marca do 3 kwietnia odbędą się w duńskim Aarhus - poinformował trener reprezentacji Polski, Stefan Dryszel.

  Tagi: